Прозорі пластикові візитки

Прозорі пластикові візитки - різниця в деталях

Вам потрібен новий і потужний інструмент маркетингу для вашого бізнесу? Або хочете ефективне рішення для брендингу? Немає нічого кращого, для підняття бізнесу, ніж інноваційна візитна картка. Забудьте про те, що візитні картки можуть бути створені тільки з використанням стандартного паперу. Сьогодні доступні всі нові матеріали і формати. І нічого немає краще, ніж прозора пластикова візитна картка!

Прозора пластикова візитна картка - це найкращий спосіб виділитися. Потрібно лише розробити креативний дизайн візитки на прозорому пластику - і вас помітять і запам'ятають. Звичайні візитки вже нікого не можуть здивувати - вони є у кожного. Значить потрібно використовувати сучасні технології і матеріали, і ви будете на крок попереду своїх конкурентів.
Друк прозорих пластикових візитних карток - що ви отримаєте:

 • Привабливий дизайн;
 • Перевага над конкурентами;
 • Велика віддача від ваших інвестицій;
 • Ефективна реклама бренду;
 • Збільшення конверсії від потенційних клієнтів в продажу.

Прозорі візитні картки можуть бути мрією дизайнера з незліченними опціями для створення особливого варіанту. Звичайні прямокутні паперові візитки вже мало кого цікавлять, прийшов час виділятися. Тим не менш, ви можете розгубитися при виборі дизайну - з цим вам допоможе VPM Поліграф.

Розробка дизайну і друк пластикової візитної картки - це трудомісткий промисловий процес, оснований на якості обладнання і безлічі особистих переваг. Краще скористатися послугою професійного дизайнера online, який створить креативний дизайн для реалізації вашого бачення.

Професійні пластикові візитки

Наші великі знання в області технології друку і потреб клієнтів дозволили нам створити високоякісні візитні картки, які роблять саме те, що повинні робити - привертати увагу. Наші візитні картки говорять самі за себе і дозволяють клієнту стояти вище за інших. Ми не обмежуємо візитні картки простим пластмасовим прямокутником з контактною інформацією, ми надаємо щось ще. Ось деякі з наших переваг:

 • Служба друку високої якості;
 • Швидкий час відгуку;
 • Наявність різноманітних карткових матеріалів і товщини;
 • Наявність експертів-проектувальників і співробітників друкарні;
 • Швидке обслуговування клієнтів;
 • Вичерпний запас приладдя;
 • Персоналізований друк на пластикових картках.

Використовуючи різноманітні і незліченні поєднання дизайну з варіантами 4-кольорового цифрового друку, створюються спеціальні ефекти, з використанням технології 4-х колірних зсувів, гарячого тиснення фольгою і декількох інших варіантів дизайну, надають елегантність, шик і професійний вид вашим пластиковим візитних карток.

Прозорі пластикові візитки - це зручний засіб для створення сильного маркетингового ходу. Вони генерують шум навколо вашого бізнесу і надають довгостроковий вплив на клієнта.
Завжди стежте за тим, щоб ви висвітлювали свою першу зустріч, і один з найпростіших способів зробити це - використовувати прозорі пластикові візитні картки.