Популярні візитки, дизайн та форма

Популярні візитки, дизайн та форма

Ні для кого не секрет, що візитки є найбільш популярною поліграфічною продукцією. Візитками користується майже кожен, від власника великого бізнесу до приватного підприємця. Хороша візитна картка – це чудовий спосіб заявити про себе, прорекламувати свій бізнес та залишити контакти потенційному клієнту чи партнеру. Тож які візитки користуються популярністю в Україні?

Друк візиток великим тиражем для масштабного бізнесу

Великі підприємства та корпорації використовують візитки як для всього підприємства, так і для співробітників окремо. Для кожного робітника розроблюється індивідуальний дизайн, але зберігаються корпоративні кольори та стиль.

Візитка для директора має бути презентабельною і, звісно, найкращою. В цьому випадку обирають друк візиток в Україні з додатковими послугами, такими як ламінування та тиснення. Саме вони додають особливий неповторний дизайн та відчуття значимості. Часто обирають дизайнерський папір або просто щільний папір. Великою популярністю користуються пластикові візитки через свій привабливий зовнішній вигляд та експлуатаційні якості.

Для співробітників обирають візитки дещо дешевші, але також зі збереженням корпоративного формату. Адже візитні картки лишаються обличчям бізнесу. Часто замовляють окрім візиток, ще  бейджі. Це має сенс в тому випадку, коли компанія спілкується з клієнтами. Коли партнери та покупці мають змогу прочитати з ким вони спілкуються, вони проявляють більшу лояльність та зацікавленість.

Виробництво візиток для приватних підприємців

Такі візитки мають більш різноманітні форми та простір для фантазії дизайнера. Адже така візитка має містити не тільки контакти, але й заохочувати покупця чи клієнта звернутись саме до цієї людини. Дизайн таких візиток містить яскраві фарби та іноді й зображення продукції чи послуг.

Хоча здається, що дизайн візиток для приватної особи зробити просто, це велика помилка. Важко розмістити велику кількість елементів на такому маленькому клаптику паперу, не перебільшивши і не зробивши дизайн наляпистим та занадто барвистим. Щоб запобігти такого, краще звернутись до професіоналів і замовити дизайн візиток.

Проте виготовлення візиток для приватних підприємств та осіб має свої переваги. Тут можна використовувати нестандартні форми – круг чи квадрат, якщо вони вписуються в загальну концепцію.

Тож який дизайн візиток використовується частіше?

Як не дивно, візитки стандартної форми користуються найбільшою популярністю. Так, це не виділяє власника, але така картка може легко поміститися в гаманець. Стандартний розмір є зручним, а це головне для користувача.

Щодо дизайну, то тут не все так просто. Дизайн візиток в переважній більшості наближається до мінімалізму, для легшого сприйняття інформації. Але яскраві елементи, що виділяються, це саме те, що привертає увагу. Також велике значення придається якості та чіткості зображення. Навіть, якщо українці обирають барвистий дизайн візиток, вони хочуть бачити найліпший результат.

У цифровій друкарні VPM-Поліграф при виробництві візиток ми користуємося побажанням клієнтів та популярним тенденціям в поліграфії. Тому ми виготовляємо візитки, що виглядають професійно і привертають увагу клієнтів. Використовуючи сучасне обладнання, ми гарантуємо якість поліграфічної продукції та маємо змогу надавати всі післядрукарські послуги для надання найкращого варіанту друку.