Поліграфічна продукція: виготовлення бірок та цінників

Бірки та цінники можуть зробити набагато більше, ніж сказати ціну на одязі чи в коробці. Іграшки, спортивне обладнання, електроніка, автомобілі та все інше, що ви можете поставити на полицю магазину або в салоні, всі можуть використовувати цінники на товар. Незалежно від продукту, бірки та цінники можуть бути використані для розвитку вашого бренду та створення взаємозв'язку з клієнтами.

На відміну від більшості друкованих маркетингових матеріалів, бірки, як правило, вішаються прямо на продукт, який вони рекламують. Це дає їм особливе місце у вашому рекламному арсеналі. Цінники також мають багато переваг, оскільки їх часто переглядають з близької відстані.

В цій статті ми розповімо, як використовувати переваги бірок на одяг та цінників на товар.

Цінники для магазину одягу

Специфікація продукції та інструкції

Опис продукції та інструкції з використання можуть бути абстрактними та важко зрозуміти характеристики продукту, коли вони не знаходяться поруч із описаним товаром. Бірки на одяг та цінники на товар можна помістити безпосередньо на найбільш популярних продуктах, що дозволяє клієнтам краще зрозуміти їх. Бірки будуть також ідеальним місцем для виділення конкретних пунктів продажу продукту і надати висококласний вигляд.

Альтернатива карткам подяки

Бірки для одягу та цінники на товар є чудовим способом висловити подяку кращим клієнтам і постачальникам. Замість звичайної ціни, можна надрукувати подяку за покупку. Дві переваги, які вони мають у порівнянні зі звичайними картами подяки, полягають в тому, що вони коштують менше і безпосередньо потрапляють в поле зору одержувача. Прикріпіть їх до подарунків і відправляйте їх на особливі випадки. Ви можете бути впевнені, що одержувачі отримають ваше повідомлення.

Спеціальні бірки для пляшок

Цінники та бірки на товар відмінно підходять для доповнення стандартної етикетки або як єдина упаковка для пляшок. Якщо з якихось причин ви не бажаєте вішати цінники безпосередньо на вашу пляшку, вішайте бірки з інформацією - це відмінний альтернативний варіант упаковки з артистичним відчуттям.

Бірки для пляшок

Святкові цінники та бірки

Декоративні тематичні цінники та бірки можуть бути використані для одягу чи будь-якого предмету на свято. Це чудова ідея для сезонних торгових бірок - вони додають відчуття свята.

 

Також можна включити яскраві бірки та цінники на популярні сезонні предмети, такі як цукерки валентинки, чи новорічні набори цукерок. Це спонукає клієнтів купувати їх як подарунки.

Використовуйте бірки та цінники як купони або лотереї

Купони - ефективний спосіб заохочувати повторні покупки. Наявність купонів у вигляді цінників та бірок гарантує клієнтам отримати додатковий бонус до покупки. Ваші бірки на одяг та цінники на товар можуть бути купоном з лінією відриву. Додайте перфоровані лінії під час оформлення замовлення.

Бірки для одягу та цінники на товар, як правило, не помічають, і не використовуються як дизайнерами, так і маркетологами. Однак вони пропонують багато переваг і використовуються розумним маркетологами, як несподіваний спосіб краще зв'язатися зі своїми клієнтами. Ці унікальні ідентифікатори можуть бути саме тим, що вам потрібно, щоб конвертувати клієнтів та стимулювати на покупку у майбутньому.

Якщо ви вирішили скористуватися перевагами використання бірок для одягу та цінниками на товар, звертайтесь до наших менеджерів для уточнення деталей.