Персоналізація пластикових карток

Персоналізація пластикових карток

Персоналізація пластикових карт - це технічний процес маркування приватних даних, характерних для даної карти, на її поверхні. Персоналізація є важливою частиною виробництва пластикових карт, а також є одним із засобів захисту карти від несанкціонованого використання.

VPM Поліграф виконує персоналізацію пластикових карт на власному обладнанні. Ми надаємо всі види персоніфікації, які здатні забезпечити повний захист інформації на карті.

Види персоналізації пластикових карт

Ембосування

Це один з найбільш поширених способів персоналізації пластикової картки шляхом механічного рельєфного витискування цифр і букв. Як правило, цифри і букви оброблюються срібною або золотою фольгою, але можливі і інші кольорові рішення.

Друк індивідуальних даних

Для додаткового захисту пластикових карт наноситься індивідуальна інформація про користувача. Індивідуальні дані можуть включати прізвище та ім'я власника, фотографію, контактний номер і посаду. Такий тип захисту карти актуальний для бейджів, візиток, пропусків.

Рядок підпису власника

Нанесення додаткової смуги для підпису власника карти. Для цього на карту наноситься спеціальний шар, щоб напис міг бути зроблений на картці за допомогою кулькової ручки. Смуга, як правило, поміщається на зворотному боці картки. Цей елемент присутній на всіх банківських картках, а також на деяких типах клубних і дисконтних карт.

Штрих код

Це широко розповсюджений метод персоналізації пластикових карт. Штрих-код складається з послідовності рядків і прогалин різної товщини, де прогалини поділяються на групи, які представляють розпізнані символи.

ПІН-код зі Scratch смугою

Цей тип забезпечує друк унікального секретного номера, покритого непрозорим покриттям. Scratch смуга може бути як звичайною, так і індивідуальною (із зазначенням назви компанії, фірмового найменування). Цей тип персоналізації зазвичай використовується в картках для доступу до Інтернету, а також на картах поповнення (передплачені картки для мобільних телефонів).

Кодування магнітної смуги

Магнітна смуга є носієм інформації, який широко використовується. Стандартна магнітна смуга має три доріжки для запису, але всі три, як правило, використовуються тільки на банківських картах, в той час як часто тільки один з треків використовується на картах лояльності. Кодування магнітної смуги включає в себе запис інформації на магнітну смугу.

ЧІП персоналізації (контактний, безконтактний або подвійний)

В останні роки відбувається процес заміни карт із магнітною смугою на смарт-карти стандарту EMV. Ці пластикові картки, що містять електронні чіпи (смарт-карти), дуже прості у використанні і можуть нести широкий спектр додатків. Вони також мають більш високу ступінь захисту від підробки.

QR-код

Нанесення QR-коду на пластикову карту. При його допомозі можна закодувати будь-яку інформацію. Перевагою використання такого методу захисту є легкість у використанні. QR-код сканується за допомогою програмами телефону, яка розпізнає зашифровану інформацію.