Переваги друку листівок

Переваги друку листівок в цифровій друкарні VPM-Поліграф

Складно не погодитися з тим фактом, що питання поширення інформації про переваги товарів і послуг стоїть в наш активний час особливо гостро. Тому листівки, друк яких можна назвати дешевим в порівнянні з виготовленням буклетів та брошур, є одним з найбільш популярних видів друкарської продукції. Ці невеликі шматочки паперу доносять до ваших потенційних клієнтів всю доступну інформацію про пропонований вами товар або послугу. Якщо ви берете участь у виставках або організовуєте різноманітні заходи, то листівки стануть робочим матеріалом, який поширюють менеджери. А якщо ваш бізнес ще занадто малий, то їх можна кидати в поштові скриньки або роздавати перехожим на вулиці. У будь-якому випадку друк листівок - низькозатратний спосіб значно збільшити продажі і наростити клієнтську базу. Цифрова друкарня VPM-Поліграф готова надрукувати для вас листівки будь-яких форматів і на будь-якому типі паперу. Багато підприємств і фірм вважають за краще замовляти друк листівок в Рівному саме у нас, так як ми робимо свою роботу швидко і якісно, ​​а також пропонуємо покупцям кращі ціни в місті.

Види листівок

Ми можемо виготовити для вас листівки на замовлення будь-якого виду. Даний роздатковий матеріал розділяється на наступні категорії:

  • Презентаційні - підносять читачеві інформацію про товар, послугу або людину (кандидата на ту чи іншу посаду, наприклад);
  • Інформаційні - в короткій і лаконічній формі знайомлять читача з тими чи іншими подіями, рішеннями, які вже мали місце бути або тільки плануються в майбутньому;
  • Програмні - вважаються різновидом інформаційних. Знайомлять читача з передвиборною програмою або, наприклад, планом заходів. До даного виду друкарської продукції також в деяких випадках можна віднести театральні програмки;
  • Запрошення. Їх іноді відносять до категорії флаєрів. Повідомляють читача про майбутній захід і запрошують взяти в ньому участь.

Цифрова друкарня VPM-Поліграф займається виготовленням листівок всіх видів. Замовити даний вид друкарської продукції можна:

  • на будь-якому типі носія - на крейдованому або офсетному папері різної щільності;
  • надруковані чорно-білим або кольоровим друком;
  • різного формату.

Замовити листівки в цифровій друкарні VPM-Поліграф в Рівному дуже просто. Вам достатньо всього лише зробити дзвінок нашим менеджерам і вам не тільки допоможуть правильно оформити замовлення, але і роз'яснять всі незрозумілі моменти. Ви також можете лишити свій номер телефону та замовити зворотній зв’язок.