Особливості друку на різографі

Особливості друку на різографі

Усуваючи розрив між копіювальним апаратом і офсетним друком, цифрові дублікатори Risograph традиційно використовувалися в офісах для виконання великих тиражів одного або двох документів.

Подібно мімеографу, різограф працює, передаючи зображення на тонкий трафарет, званий «майстер-формою». Потім «майстер-форму» обгортають навколо барабана, заповненого рідким чорнилом. Чорнила проштовхуються через «майстер-форму» на папір (який проходить через машину), а барабан обертається з високою швидкістю.

Папір і область для друку

Різограф може друкувати на декількох типах паперу, в VPM-Поліграф найчастіше використовується газетний та офсетний. Однак є кілька обмежень. Оскільки ці машини традиційно призначалися для офісного використання, формат А3 є максимальним розміром паперу. Різографія не може друкувати повністю залиті фарбою листи і вимагає з кожного боку границі від 5 мм, по якій вони будуть розрізані до готового розміру проекту після того, як він висохне.

Через рідкі чорнила друк на різографі неможливий на глянцевому папері.

Підготовка друкованих матеріалів

Ваші друковані матеріали повинні бути налаштовані як окремі файли PDF в форматі сірого, по одному для кожного колірного шару, аналогічно тому, як створюються ілюстрації для трафаретного друку.

Щільність чорнил

Неможливо охопити всю область друку на різографі зі 100% -ної щільністю чорнила, оскільки вона викликає застрягання паперу. Великі області кольору блоку не будуть друкуватися рівномірно.

Проте, можна заповнити всю друковану область з щільністю чорнила близько 75%.

Шрифт тексту

Найкраще встановити текст під 12pt в чорному кольорі, щоб отримати максимально якісний друк. Використовуйте звичайний чорний (100% K) для типу 14pt або вище. Не встановлюйте тип в Photoshop (растровий), так як це призведе до пікселізаціі. Не встановлюйте шрифт нижче 6pt. При використанні білого тексту різограф не читає його як текст, а тільки пікселі навколо тексту, тому будьте обережні з відсотками кольору.

Додаткові функції

Друк на різографі передбачає також післядрукарські послуги. Потрібний формат досягається за допомогою різання на гільйотині. Можливий друк на різографі продукції, яка потім складається.

Друк на різографі - ідеальний тип друку великими тиражами. Ціна на різографію дозволяє випускати велику кількість друкованих матеріалів за низькими цінами.