Оперативна поліграфія

Оперативна поліграфія – що це?

Оперативна поліграфія – це швидкий друк, коли зображення, текст чи логотип наноситься на поверхню за короткий проміжок часу. Виходячи з назви, оперативна поліграфія не потребує багато часу для виконання замовлення, і є майже універсальною – більшість поліграфічної продукції може бути надрукована цим методом.

Однією із переваг швидкого друку є те, що замовлення може виконуватись в присутності клієнта, але також можливо проводити друк без безпосередньої участі. Тираж варіюється за бажанням замовника.

Де застосовується швидкий друк?

Якщо вам швидко треба надрукувати поліграфічну продукцію – оперативна поліграфія – найкращий варіант. Вже за годину чи дві ви отримаєте готову продукцію. Ви можете замовити швидкий друк великого асортименту продукції невеликими тиражами.

Цей тип друку часто використовується для реклами. Серед інших частих випадків - використання в області дизайну, наприклад, створення декоративних елементів приміщень. Для великих компаній - це фактичне виробництво іміджевих продуктів за короткий термін.

Розглянемо переваги онлайн-друку, які роблять оперативну поліграфію популярної і унікальною. Перш за все, оперативна поліграфія має високу швидкість друку, як згадувалося вище, а також можливість виготовлення виробів в невеликих кількостях. Крім того, передача зображення або логотипу можлива в хорошій якості, зберігаючи кольори і тони, як на оригіналі. Крім того, складність малюнка може бути будь-якою, будь то короткий текст чи малюнок.

Що можна друкувати за допомогою швидкого друку?

  • Рекламна продукція: буклети, листівки, плакати, каталоги;
  • Брендова продукція: стікери, наклейки, календарі;
  • Канцелярія: фірмові конверти, папки, бланки;
  • Виробництво журнальної продукції: буклети, брошури, журнали, газети;
  • Інші: візитні картки, запрошення, дипломи, сертифікати, вітальні листівки.

Формат замовлення досить різноманітний: від дрібних форматів до великих плакатів.

Яке обладнання необхідне для оперативної поліграфії?

Безсумнівно, для того, щоб швидко і ефективно друкувати, сучасне обладнання просто необхідно. Для хорошої передачі зображення, потрібні хороші цифрові принтери – їх висока якість скорочує час, необхідний для друку. Цифровий друк дозволяє не тільки швидко і якісно друкувати, але й змінювати зображення під час друку.

Для подальшої обробки продукції потрібен ламінатор, який має змогу виконувати матову і глянцеву ламінацію.

Щоб надати продукції потрібної форми, використовуються потужні промислові гільйотини. Вони ріжуть папір до певного формату і, навіть, висікають візерунки.

Швидкий друк, чи оперативна поліграфія – досить затратне виробництво друкованої продукції. Проте, високі витрати виправдані перевагами оперативного друку. Перевага полягає в тому, що тираж продукту і його ціна не залежать один від одного, і в терміновому порядку для продукту невеликого розміру - наприклад, невеликий набір візитних карток - буде коштувати менше, ніж при використанні звичайного друку. Але для того, щоб досягти максимальної вигоди, інша частина перерахованого обладнання необхідна. Тоді весь процес може відбуватися в одному місці, і ви не повинні покладатися на роботу посередників.

Ви можете замовити оперативну поліграфію у нас на сайті VPM-Поліграф, чи зателефонувати менеджеру для уточнення деталей. Ми маємо все необхідне обладнання та кваліфікованих спеціалістів для швидкого друку вашої продукції.