Нове обладнання - нова якість друку

Ще швидше, ще краще - нове обладнання для друку Konica Minolta AccurioPress C3080

Світ оперативної поліграфії рухається вперед, і цифрова друкарня VPM-Поліграф не відстає від сучасних тенденцій якісного цифрового друку.

Як тільки Konica Minolta випустила нову серію цифрових машин продуктивного друку, ми вже отримали нову модель в свою друкарню. Оновлені машини відрізняються високою швидкістю, якістю друку і зручним інтерфейсом. Але які переваги це дає нашим клієнтам?

Переваги Konica Minolta AccurioPress C3080 для наших клієнтів:

  1. Більш висока щільність паперу. Нова модель дозволяє нам використовувати папір щільністю до 350 г/м2, а зі старими моделями тільки 300 г/м2. Ви зможете замовити поліграфічну продукцію на більш щільному папері, яка прослужить довше.
  2. Банерний цифровий друк. Максимальна довжина банера - 1300 мм. Якщо ж вам потрібні банери меншого розміру, до 762 мм, то можна використовувати друк в дуплексі, що збільшить продуктивність.
  3. Оновлене програмне забезпечення. На перший погляд, це стосується тільки наших операторів. Але для наших клієнтів це теж перевага - більш висока точність ПО дозволить виключити людський фактор і помилки оператора, спростить його роботу. Це дозволить прискорити процес друку, а значить скоротити час виконання замовлення.
  4. Автоматична корекція кольору в тиражі. Інтегрований модуль color care IQ-501 відстежує відхилення кольору від початкових значень і підлаштовує себе без зупинки виробничого процесу. Він стежить за якістю друку та усуває дефекти, що виникають. Ця функція дозволяє уникнути браку, а також прискорює роботу.
  5. Продуктивність вище на 10 %. Тепер ми можемо друкувати формат А4 зі швидкістю до 81 відбитка в хвилину, в порівнянні з 65 попередніх моделей. Якість відбитка на фактурних паперах покращилася завдяки модернізації конструкції модуля друку.

Цифровий друк з новими можливостями:

  • Виготовлення брошур обсягом до 50 аркушів з обрізанням по передньому краю і брошур обсягом 35 аркушів з додатковими можливостями біговки, поздовжнього різання і формування корінця;
  • Автоматичне скріплення пластиковими кільцями до 102 аркушів;
  • Клейове скріплення для виготовлення книг з корінцем до 30 мм;
  • Зшивання до 100 аркушів з регулюванням довжини скріпки;
  • Високий ступінь автоматизації роботи і неперевершена продуктивність.

Konica Minolta AccurioPress C3080 - це професійне обладнання для друку, яке дозволяє отримати максимально якісне зображення, яскраві кольори, забезпечує високу продуктивність і швидкість друку, простоту настройки і експлуатації.

Цифровий друк має в пріорітеті відповідність певним стандартам, в першу чергу, це абсолютна чіткість кольору і чудова якість зображення.

Завдяки оновленню друкованих машин, цифрова друкарня VPM-Поліграф виходить на новий рівень цифрового друку.

Оцініть і ви переваги оперативної поліграфії нового рівня разом з нами!