Нове обладнання для виготовлення календарів та блокнотів

Нове обладнання для виготовлення календарів та блокнотів

В сезон друку календарів важливо, щоб кожен клієнт отримав своє замовлення вчасно. Для цього ми придбали ще один станок для перфорації під брошурування металевою пружиною.

Daart CK 620 - напівавтоматичний промисловий перфоратор з ручною подачею паперу. Верстат призначений для перфорації під палітурку металевою пружиною.

Суттевою перевагою цієї модела є можливість:

  • Регулювання відступу від краю від 1 мм до 10 мм.
  • Простої операції заміни ножів, можливість установки штампів для різних видів перфорації (круглий, квадратний отвір),
  • Встановлення штампів з висічкой під ригель.

Daart CK 620 використовується в середніх і великих друкарнях для виготовлення календарів, а також у виробництві зошитово-блокнотної продукції. Час роботи без зупинки - 24 години. Машина оснащена столом з великою робочою поверхнею, обмежувачами для точного позиціонування матеріалу і педаллю ножного управління. Пробиває за один удар блок до 4,0 мм і шириною до 600 мм. Кількість перфораційних ножів (к-ть отворів) - 74.

З сучасним технологічним парком обладнання, цифрова друкарня VPM-Поліграф здатна випускати великі тиражі календарної продукції. Всі ваші замовлення друкуються за мінімальний час.

Корпоративний календар, якщо грамотно його оформити, може принести ефект, який можна порівняти з якісним і дуже ефективним рекламним майданчиком. Звичайно, це за умови добре продуманого дизайну і наявності фірмової символіки (назва, логотип). Ваш корпоративний календар протягом року буде перебувати перед очима партнера або клієнта, постійно нагадуючи про вас. Крім того, він може привертати увагу і нових відвідувачів офісу, підвищуючи впізнаваність вашого бренду.