Нова гільйотина вже інстальована

Нова гільйотина вже встановлена

У нас приємна новина. Тепер ми можемо оброблювати ще більше замовлень на різку паперу!

На поміч нашій уже перевіреній часом та задоволеними клієнтами гільйотині БР-72 приїхала нова D&A 4988. Максимальний формат різки – 490х490 мм. Ця невелика, але потужна гільйотина може оброблювати стопку паперу висотою до 80 мм. Завдяки програмуванню, ми можемо досягти точність різки паперу до 0,3 мм – ваша друкована продукція буде бездоганною.

Завдяки тому, що тепер ми можемо користуватися двома гільйотинами відразу, швидкість виконання ваших замовлень збільшиться в кілька раз. Тим більше, що БР-72 також відрізняється відмінними характеристиками. Вона призначена для різки стопок паперу та картону, обрізки книг, брошур, журналів. Конструкція забезпечує високу точність та якість різання паперу, плавність та безшумність ходу. Вона дає можливість різати стопки паперу до 120 мм і довжиною до 720 мм.

Все обладнання для різки паперу, яке використовує VPM Поліграф, не тільки відрізняється високою точністю і технологічністю, але й безпекою для персоналу. Автоматичні сенсорні системи фіксують положення рук, і зупиняють різак, коли рука потрапляє в небезпечну зону під час різу.

Наше обладнання призначено для оперативної поліграфії – тобто ваші замовлення будуть оброблюватися і виконуватися в мінімальні сроки.