Матове ламінування друкованої продукції

Матове ламінування друкованої продукції

Існує нове захоплення, яке працює по всій країні - любов до всього матового. Це особливо важливо для речей, які зазвичай асоціюються як глянцеві: автомобілі, лакофарбове покриття, телефони, лак для нігтів та, навіть помада. У світі поліграфії матове покриття стає все більш популярним для рекламних матеріалів, візиток та пластикових карток.

Технологія матового покриття

По-перше, є помилкове уявлення про те, що насправді є матовим папером. Багато хто вважає, що матовий папір має непрозоре покриття, але це неправильно. Матовий папір насправді є матеріалом з покриттям - точно так само, як і глянсова ламінація паперу. Різниця полягає в тому, яке покриття використовується. Весь папір з матовим покриттям виготовляється шляхом нанесення ламінаційної плівки на поверхню паперу.

Ви можете обрати товщину плівки для матового ламінування та тип поверхні, яку ви хочете зробити оксамитовою на дотик та вигляд. Частіше за все, матову ламінацію використовують для:

  • Візиток;
  • Меню;
  • Каталогів;
  • Пластикових карток;
  • Брошур;
  • Запрошень та вітальних листівок;
  • Паперових пакетів.

Матова ламінація в поліграфії

Матове ламінування - це чудовий матеріал для обробки поверхні друкованої продукції. Воно має перевагу у створенні більш щільного паперу, який не тільки привабливо виглядає, але й має додатковий захист. Матова ламінація паперу захищає від потрапляння вологи та бруду, кольори залишаються яскравими та стійкими, а тексти чіткими. Також матова ламінація поліграфії подовжує термін служби друкованих матеріалів.

Отже, вона добре підходить для виготовлення великих текстових областей, таких як журнали та брошури, оскільки на сторінках менше відблисків та відбитків.

Матове ламінування використовується не тільки для паперу. Пластикові картки, пластикове меню, вивіски та таблички з ПВХ також можливо ламінувати. Це потрібно як для додавання матового ефекту, так і для захисту фарб від вицвітання та змивання.

Підсумовуючи, папір з матовим покриттям має оксамитову поверхню, створений шляхом ламінування. Дизайнерський та крейдований папір, як і крафт-папір, не має ніякого покриття, має текстуровану поверхню.

Цифрова друкарня VPM-Поліграф пропонує як матове, так і глянцеве ламінування. Крім типу ламінаційної плівки ви можете обрати товщину, яка вам потрібна. Зрозуміло, що чим товща плівка, тим товщий буде виріб.

Крім того ви можете обрати ламінування з однієї чи з обох сторін. Ламінування з однієї сторони доречно, якщо вам треба створити матовий ефект з лицьової сторони, але залишити зворотню без покриття, щоб була можливість робити написи. Такий прийом актуальний для візиток, на яких є місце для приміток, наприклад вказати часи прийому у лікаря чи час запису в салон краси. На ламінованих поверхнях робити записи ручкою неможливо, вони легко стираються.

Щоб замовити матове чи глянцеве ламінування в Україні, варто лишити свій номер телефону чи заповнити заявку на сайті. Ми можемо виконати друк будь-якої поліграфічної продукції та наступне ламінування виробу чи просто заламінувати вже готовий виріб.