Креативний дизайн пластикових карт

Креативний дизайн пластикових карт

Пластикові картки використовуються численними організаціями і корпораціями для пошуку нових і творчих способів підвищення впізнаваності бренду і розширення клієнтської бази. Багато власників бізнесу використовують пластикові картки, оскільки вони показують ідентифікацію бренду і, що найбільш важливо, впізнаваність бренду, що зазвичай є кінцевою метою кожної компанії. Для формування цих карток використовується міцний і прозорий пластик, використовується пластиковий матеріал різних кольорів і текстур, оскільки він більш міцний і водонепроникний. Вони довговічні, і є велика ймовірність, що покупці або клієнти будуть продовжувати використовувати ці картки протягом тривалого часу.

Тому на сьогоднішній день ми хочемо описати найбільш унікальні та креативні дизайни пластикових карт, які виділять вас і вашу компанію. Це відмінний спосіб отримати деякі ідеї для вашої власної пластикової карти.

Дизайн пластикових карт

Для того, щоб ваша дисконтна, клубна, подарункова, членська або будь-яка інша пластикова карта виділялася серед інших і підкреслювала імідж вашого бренду, вам необхідно розробити дизайн пластикової карти, який буде відрізняти вас. Є кілька основних прийомів, які будуть описані нижче.

Ламінування пластикових карт

Ламінування пластикових карт дозволить не тільки продовжити термін служби карти, але і надати унікальний візуальний і тактильний ефект. Ви можете зробити матове або глянсове ламінування по всій поверхні, а можете поєднувати ці два види відразу, створюючи незабутній ефект і фактурну поверхню.

Тиснення фольгою

За допомогою цього прийому, можна додавати голограми, виділяти назву компанії, логотип, або просто надавати незвичайний ефект. Ви можете замовити тиснення фольгою пластикової карти в золотом або срібному кольорі на ваш смак.

Ембосування пластикових карт

Як не дивно, за допомогою ембосування можливе виділення і створення об'єму не тільки стандартних деталей, таких як: номер карти, термін дії, а й інші ключові моменти. Якщо це візитна пластикова карта, ви можете зробити ембоссування вашого імені, назви компанії, створюючи тактильний ефект. Ви можете виділити кольором видавлені об'єкти, а можете залишити основним - все залежить від вас.

Перфорація пластикових карт

Крім об'ємних літер, ви можете вирізати будь-яку частину пластикової карти будь-якої форми. Це напевно допоможе запам'ятати вашу карту і відрізнити її від інших. Ви можете просто зрізати кути, а можете вирізати складний візерунок.

Нестандартні розміри і формат

Хто сказав, що ваша пластикова карта або візитка повинна бути певної форми і формату? Ви можете розмістити її горизонтально, скруглити тільки два або навіть один кут, або зовсім зробити її круглою і овальною! Звичайно, такі прийоми підійдуть більше для пластикових візитних карток, але і для клубних карт вони теж згодяться.

Якщо ж ви розгубилися серед усього розмаїття варіантів, або не можете визначитися з вибором, звертайтеся в VPM Поліграф, і наші дизайнери допоможуть розробити дизайн пластикової карти або пластикової візитки.