Креативні подарунки, створені цифровим друком

Креативні подарунки, створені цифровим друком

Цифровий персоналізований друк може бути корисним, як для дорослих, так і дітей! Це явище було доведено кампанією «Coca-Cola» при персоналізації кожної пляшки з іменами. Але це не єдиний спосіб персоналізованого цифрового друку. У сьогоднішньому блозі ми розглянемо кращі способи персоналізації друку.

1. Креативні постери

Персональні плакати - прекрасний подарунок, який людина може зберегти назавжди. Такий подарунок говорить про те, що ви знайшли час, докласти реальні зусилля для створення чогось особливого і значимого. Це відмінний спосіб запам'ятати особливі моменти в дружбі або відносинах, а також перетворити ці моменти в текстову графіку. Улюблені цитати - популярний вибір при створенні персонального плаката, будь то для друга, члена сім'ї або навіть самого себе. Цифровий друк дозволяє вам створювати найнеймовірніші і креативні постери, які будуть в єдиному екземплярі.

2. Рамки для фотографій

Ще один оригінальний подарунок - рамка для фотографій з власним дизайном. Матеріал для цифрового друку різноманітний - пластик, шкіра, картон, крафт-папір - це все можна застосувати при створенні рамки. Використовуйте індивідуальні елементи дизайну, які відрізнять ваш подарунок від сірої маси інших.

3. Наклейки

Хочете дійсно справити враження на своїх клієнтів за допомогою цифрового друку? Стікери - відмінний спосіб поставити свою компанію на футболки, ланч-бокси і сумки кожного маленького (і великого!) В цьому районі. Спробуйте надрукувати різні літери, щоб складалися ініціали, а не імена і персоналізувати їх з прикметниками, (наприклад «S» - для супер!). Або, якщо ви хочете персоналізувати і просувати свій власний бізнес, використовуйте наклейки як кумедний спосіб зробити це. Просто виберіть ілюстрацію, що відповідає вашому бізнесу, і додайте назву своєї компанії та кольори бренду.

4. Персоналізовані чашки

Персоналізовані чашки - ще один відмінний персоналізований подарунок, створений за допомогою цифрового друку, який можна використовувати знову і знову з клієнтами. Кружка - це щось особисте і може стати відмінним способом зміцнити ваше повідомлення про бренд і ваше пропозицію, оскільки клієнти відпочивають з теплою чашкою чаю, кави або какао.

5. Упаковка з крафт-паперу

Якщо ви загорнете персоніфікований подарунок в оригінальну упаковку з крафт-паперу з цифровим друком - це підкреслить всі ваші старання. Ви можете оформити подарунок в вінтажному стилі, і надрукувати будь-яке послання або побажання на упаковці. Почніть дивувати на самому початку!

Цифровий друк пропонує безліч варіантів персоніфікованої продукції. VPM-Поліграф допоможе вам не тільки з цифровим друком, але і зі створенням дизайну, або ж надрукує ваш варіант.