Калькулятор цін

Наші нововведення – калькулятор цін

Спішимо порадувати наших клієнтів покращеним сервісом. VPM Поліграф працює для того, щоб вам було зручно користуватися нашим сайтом, тому ми розробили калькулятор цін. Вам не потрібно телефонувати чи витрачати свій час на особистий візит, щоб дізнатися ціну цифрового друку. Тепер ви самостійно можете визначити актуальну ціну вашого замовлення за кілька хвилин. Калькулятор цін дуже легкий у використанні і не потребує зайвих зусиль. Ви просто вибираєте запропоновані варіанти і отримуєте кінцеву суму замовлення.

Для того, щоб розрахувати ціну замовлення цифрового друку, пропонуємо скористатися нашим калькулятором. Просто введіть в спеціальне поле об’єм тиражу – кількість сторінок, які ви хочете надрукувати. Далі ми пропонуємо вибрати тип принтера – кольоровий чи чорно-білий лазерний принтер. Наступне поле для заповнення це тип друку. Далі виберіть формат, який вас цікавить, щільність паперу, одно- чи двосторонній друк та необхідність порізки. Калькулятор сам розрахує вартість замовлення.

Ця функція дозволяє зекономити ваш час. Вам залишиться тільки залишити замовлення на сайті чи зателефонувати нашому менеджеру.

Цифровий друк стає доступнішим з VPM Поліграф.