Інфографіка в друкованій брошурі

Керівництво по використанню інфографіки в друкованій брошурі

Інфографіка використовується у всіх візуальних середовищах, будь то онлайн, на екрані або у пресі. На https://vpm.rv.ua ви побачите велику кількість інфографіки в брошурах, які ми друкуємо для наших клієнтів.

Брошура з інфографікою

Інфографіка може бути цінним інструментом для більш простого відображення складної інформації. Вікіпедія описує інфографіку як «...візуалізація даних або ідей, метою якої є донесення складної інформації до аудиторії швидким і зрозумілим чином. Засоби інфографіки крім зображень можуть включати в себе графіки, діаграми, блок-схеми, таблиці, карти, списки».

Легко захопитися дизайном і компонуванням вашої інфографіки, поставивши собі за мету її включення в друковану брошуру. Однак, якщо ви будете слідувати декільком основним порадам, ви можете переконатися, що ваша інфографіка буде виконувати свою роботу добре і значно поліпшить вашу публікацію.

Максимум простоти

Пам'ятайте, що мета інфографіки - це спрощення складної інформації, тому її легко і швидко зрозуміти. Не додавайте непотрібну графіку або текст.

Кольорова гамма

Можливо, ви захочете використовувати в друкованій брошурі кольори зі своєї корпоративної палітри або забажаєте, щоб ваш інфографічний стенд відрізнявся різними кольорами. У будь-якому випадку, важливо те, що графічне зображення буде зрозумілим. Кольори можуть дійсно допомогти показати відмінності або схожість в інформації. Вам потрібно знайти баланс між загальним дизайном друкованої брошури і найкращим чином представити інфографіку, що міститься в ній. Деякі можуть навіть виграти від одного кольору плями. Все залежить від фактів або цифр, які вам потрібно показати.

Уникайте перевантаження даних

Мета вашої брошури допоможе визначити, скільки даних вам потрібно показати. Якщо ви друкуєте річний звіт, вам може знадобитися показати ряд графічних і інфографічних даних, щоб ілюструвати річні або щомісячні цифри. В інших публікаціях ви можете просто посилатися на більшу частину даних в основному контенті і не потрібно буде відображати все це графічно. Навіть чітка, добре продумана графіка втратить свій вплив, якщо будете нею зловживати. Подумайте про мету вашої друкованої брошури і її передбачуваної аудиторії, коли ви вирішуєте, скільки даних вам потрібно відображати графічно або як найкраще її зобразити.

Подумайте про позиціонування

Якщо ваша інфографіка пов'язана з текстом, зробіть це очевидним з вашого дизайну і розміщення графіка. Якщо діаграма особливо складна або важлива, їй може знадобитися власна сторінка в брошурі або навіть розкладка. У VPM-Поліграф ми друкуємо брошури в кілька складань, а також складені листівки. Всі вони мають різні переваги і якості. Ознайомтеся з нашим каталогом для отримання додаткової інформації про те, який тип найкраще відповідає вашій друкованій брошурі.

Інфографіка може дійсно поліпшити дизайн і зміст вашої друкованої брошури. Ви можете ознайомитися з деякими прикладами наших робіт або дізнатися більше про ефективне дизайні брошур. Зв'яжіться з нашою командою експертів або відвідайте https://vpm.rv.ua/ сьогодні!