Індивідуальні наклейки на вікна: поради для ефективних вивісок

Ви коли-небудь намагалися використовувати наклейки на вікна для просування вашого бізнесу? Наклейки на вікна приверне увагу клієнтів та залучить їх у ваш магазин. Якщо раніше ви не використовували універсальні вивіски, то зараз час, щоб це зробити.

Але перш ніж робити це, переконайтеся, що ви знаєте всі тонкощі використання спеціальних наклейок. Нижче наведено кілька підказок, які вам знадобляться при розробці власної вивіски.

Наклейки на вікна повинні бути професійно розроблені

Прийом зовнішньої допомоги не означає, що ви не можете бути частиною творчого процесу. Фактично, ви повинні подати своєму дизайнерові стільки інформації, скільки зможете, і він повинен придумати те, що найкраще відображає ваше бачення. Якщо ви не маєте уявлення, як має виглядати вивіска, попросіть друзів та родичів про допомогу. Можливо, один з них може допомогти вам створити дизайн. Але професіонал своєї справи може створити вигідний дизайн самостійно, просто побувавши в вашому закладі або переглянувши фото.

Пам'ятайте, що ваша мета полягає в тому, щоб привернути якомога більше уваги. Аматорські конструкції не мають місця на вікнах вашого магазину.

Подумайте про фактори, які можуть вплинути на вашу конверсію

Якщо ви замислюєтеся про використання власного вікна, що знаходиться за межами приміщення, то розгляньте місце розміщення вивіски. Це має бути людне місце, де добре помітно вашу наклейку. Також відблиски сонця можуть погіршити видимість наклейки, не залишаючи шансів надіслати своє повідомлення аудиторії. Виберіть місце, менш схильне до прямого впливу сонячного світла.

Тоді, звичайно, переконайтеся, що люди можуть мати безперешкодний перегляд вашої реклами. Деякі рекламодавці не змогли розмістити свої оголошення належним чином. Саме тому клієнти часто бачать лише половину реклами - це не дуже зручно для бізнесу.

Деякі власники бізнесу, котрі мають більше місця для реклами, заклеюють вікна повністю. Можливо це дійсно привертає увагу покупців магазинів, але для кафе і ресторанів такий тип вивіски не підійде. Клієнти, що знаходяться всередині закладу, можуть почуватися некомфортно.

Використовуйте правильні кольори та прозорість

Використання насичених кольорів, на відміну від більш світлих відтінків, має більше шансів виділити увагу з огляду на прозорість цих відбитків. Наклейки на вікна - це не плакати і не повинні розглядатися як такі.

Проте, є ще деякі відмінності, які потрібно буде взяти до відома. Наприклад, вибір правильних кольорів має вирішальне значення при проектуванні наклейок на вікна.

Візьміть до уваги відносну прозорість наклейки та візуалізуйте, що саме буде за вашими вікнами.

Обирайте дизайн наклейок, який виділятиме ваш заклад. Друкуйте час роботи, відомості про акції та знижки, повідомте про нову колекцію. Змінюйте вивіски після закінчення акцій, щоб не дезінформувати покупця. Використовуйте стільки простору, скільки потрібно, але не зловживайте. Якщо ви розмістите занадто багато реклами, це може не привернути увагу покупців, а навпаки відлякати.

Звертайтеся до наших спеціалістів з друку та дизайнерів за порадами, щоб створити ефективну вивіску.