Готуй сані влітку ... а календарі вже зараз!

З приходом осені варто задуматися над підготовкою до Нового Року, особливо в подарунках для корпоративних клієнтів і партнерів. Для цього ми відкриваємо Новий Календарний сезон 2019.

Цифрова друкарня VPM-Поліграф вже підготувалася до друку календарів на 2019 рік і запустила перші тиражі в друк.

Навіщо календар на 2019 рік у жовтні?

До привітання співробітників, колег і партнерів ще далеко, і, здається, що часу вистачить на все ... але. Так навіщо ж замовляти друк календарів 2019 вже зараз?

Все дуже просто. Незважаючи на те, що багато кампаній замислюються про поздоровлення лише в грудні, ви будете в числі перших. І на це є кілька вагомих причин.

1. Встигнути вчасно. Якщо ви звернетеся в друкарню із замовленням в грудні, а тим більше в кінці місяця, є велика ймовірність того, що отримати замовлення ви зможете тільки в січні. Адже завантаженість замовленнями напередодні свят настільки велика, що друкарські машини просто не встигають справлятися, незважаючи на всю їх швидкість і потужність. Тим більше, що замовляють не тільки календарі на 2019 рік, а й листівки, блокноти, щоденники, чашки та іншу сувенірну поліграфію.

2. Бути першим. Якщо вся сувенірна поліграфія буде надрукована вже зараз, то ви зможете встигнути привітати клієнтів і партнерів першими, що благотворно позначиться на вашому іміджі.

3. Ретельно підготуватися. Якщо у вас буде запас часу, ви зможете ретельно підготується, замовити індивідуальний дизайн. Також ви можете знайти нових партнерів і клієнтів, яких необхідно буде привітати. Запас часу дозволить вам додрукувати ще сувенірної поліграфії по готовому макету, а це займе менше часу.

Які календарі 2019 ви можете замовити?

Існують кілька видів календарної продукції, яка відображає ваш корпоративний стиль.

 • Типові календарі розроблені за стандартним дизайну. Необхідний макет можна вибрати з великої кількості вже готових шаблонів. Типовий квартальний календар з логотипом підходить для замовників з обмеженим бюджетом. Такий варіант приваблює помірною ціною і швидкими терміном виготовлення.
 • Ексклюзивні календарі створюються відповідно до індивідуальних побажань замовника, відрізняються нестандартним дизайном, підкреслюють індивідуальність компанії. Такий варіант підходить для формування позитивного іміджу компанії, вирішення певних маркетингових завдань.
 • Персоналізований календар. Стандартний варіант дизайну доповнюється логотипом компанії, рекламним слоганом, знаком торгової марки, назвою бренду або будь-яким тематичним зображенням. Такі вироби є ефективним маркетинговим інструментом.
 • Серійний календар. У дизайні серії календарів використовуються барвисті і оригінальні картинки, підібрані за певною тематикою. Зображення можна доповнити логотипом або іншим знаком відзнаки компанії. Такі друковані вироби добре виглядають в інтер'єрі офісу.

Що стосується видів календарів на 2019 рік, то їх різноманітність вас порадує.

 • Квартальні календарі. Є одним з найбільш популярних типів календарів.
 • Настінні перекидні. Кожен місяць знаходиться на окремій сторінці.
 • Настільні календарі. Існують два типи - з пружиною і без.
 • Кишенькові календарі. Можуть також служити візиткою і друкуватися на пластиці.

Якісний цифровий друк календарів також має деякі переваги:

 • Можливість зробити пробні зразки. Роздрукувавши дослідний екземпляр друкованого виробу, ви можете оцінити яскравість зображення, чіткість картинки, переконатися в правильності обраного варіанту або, навпаки, внести будь-які зміни в макет календаря.
 • Відсутність додрукарської підготовки. Немає необхідності виготовляти спеціальні друковані форми або плівки. За рахунок цього скорочуються терміни друку, а сам процес стає дешевше.
 • Висока якість зображення. Відсутній ризик накладення малюнка, втрати чіткості зображення і яскравості кольору в останніх примірниках. Всі відбитки виходять однаково яскравими, з достатньою різкістю. Допустимий якісний друк фотографій.
 • Можливість персоніфікувати дані, вводить нумерацію.
 • Друк малих тиражів. Можна виготовити великий тираж друкованої продукції або, навпаки, обмежитися кількома екземплярами. У разі необхідності завжди можна додрукувати потрібну кількість виробів.
 • Стислі терміни. Друк залежить від складності завдання і тиражу. При маленьких обсягах виробництва весь процес може занять кілька хвилин.

Залишити заявку на друк календарів на 2019 рік ви можете у нас на сайті, або залишити свій номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами.