Фірмові бланки і їх застосування

Фірмові бланки і їх застосування

Фірмові бланки є центральною частиною вашої стратегії продажів і маркетингових комунікацій.

При розробці фірмового бланка в нього повинні входити багато елементів і деталей. Професійні фірмові бланки часто є одним з перших пунктів контакту з потенційними клієнтами, що робить його найбільш важливою запорукою успішного бізнесу. Це не тільки форма професійного листування, а й центральна частина вашої маркетингової стратегії.

Фірмові бланки важливі тому, що з вами спрощується робота

Ваші потенційні клієнти не тільки хочуть знати, що мають справу з серйозним бізнесом, але мати доступ до персоналізованого контакту. Якщо вашому клієнтові знадобиться зв'язатися з вами, ваші контактні дані завжди під рукою. Також спілкування за допомогою фірмових бланків підкреслює ваш професіоналізм.

Фірмові бланки підвищують довіру

Фірмові бланки і інша поліграфічна продукція з логотипом і контактами компанії роблять ваш бізнес надійним в очах клієнтів. Використовуючи це, ви можете створити відносини з вашим потенційним клієнтом на основі надійності і довіри. Крім того, це показує, що ви - діючий бізнес.
Фірмові бланки показують, що ви є зареєстрованим бізнесом. Це покращує корпоративний імідж і зміцнює впізнаваність бренду.

Коли компанія має високоякісний бланк, відразу ж передбачається, що вона буде надавати високоякісний продукт або послугу. І якщо у вас є постійний імідж компанії, включаючи логотип, візитну картку, фірмові бланки та конверти, ви помітите ті зусилля, які ви вклали. Крім того, кожна компанія хоче, щоб її клієнти знали, що вона пропонує найдоступніші ціни і кращий сервіс. Тому ваш бланк повинен відображати це.

Поради по дизайну фірмових бланків

1. Використовуйте правильне програмне забезпечення.

Важливо переконатися, що ви використовуєте правильне програмне забезпечення. Хоча Microsoft Word або Pages прийнятні для надпростого компонування, вони будуть накладати істотні обмеження, коли справа доходить до використання графіки або більш складних текстових макетів. Adobe InDesign, ймовірно, є найбільш придатною програмою для створення користувацьких макетів, оскільки вона призначена для створення більш гнучких макетів публікації. Illustrator також є чудовою альтернативою при створенні односторінкового макета.

2. Розглянемо розмір і формат.

Щоб створити добре продуманий фірмовий бланк, важливо розглянути його розмір. Стандартний розмір для бланків залежить від регіону. Якщо ви відправляєте лист в Україні, оптимальний розмір бланка А4 і А5.

Цифрова друкарня VPM-Поліграф дасть детальну консультацію по створенню шаблону або макета фірмового бланка, які ви можете вивчити, забезпечуючи точний випуск вашого завдання на друк.

3. Адаптуйте свою аудиторію.

Важливо зробити паузу і подумати про те, кому ви відправляєте свій лист. Ви хочете, щоб ваш фірмовий бланк відповідав тону вашої компанії, і для повної згуртованості можна резонувати зі своїми одержувачами. Наприклад, мінімалістський дизайн ідеально підходить для компанії, яка є більш традиційною у своїй основі.

4. Дивлячись на фірмовий бланк

Якщо ваше фірмове бачення дизайну бланка вимагає професійної допомоги, ви завжди можете звернутися до нашої команди графічного дизайну. Ми зможемо вивести ваше бачення на новий рівень.