Ефективний, гнучкий і доступний маркетинг з друкованими листівками

Ще одна з найпопулярніших форм реклами і маркетингу, друкований флаєр або листівка так само важливі сьогодні, як і будь-коли.

Наші клієнти на VPM-Поліграф використовують листівки і флаєри декількома способами, в тому числі:

  • Поштові розсилки;
  • Вставки в публікації;
  • Розміщення на стійках в барах, торговельних точках або на заходах;
  • Матеріал для роздачі.

Надіслати правильне повідомлення

Коли ви використовуєте листівки або флаєри, дуже важливо, щоб вони виглядали професійно. Так багато конкуренції, так що подумайте про свій дизайн, варіанти друку і, що важливо, про ваше повідомлення! Якщо ви використовуєте один і той же дизайн протягом тривалого часу, можливо, настав час для зміни. Погляньте на те, що ви хочете сказати, і на вашу цільову аудиторію.

Беріть участь з хорошим контентом

Не намагайтеся вникати в кожну деталь про вашу компанію або плутати читача занадто великою кількістю повідомлень. Використовуйте маркери і короткі речення, які легко читати, які легко сприймаються і запам'ятовуються. Листівки часто використовуються поряд з іншими видами маркетингу, такими як брошури, буклети, наклейки і зовнішня реклама. Нехай ваші буклети, брошури або веб-сайт надають більш детальну інформацію та використовуйте листівки, щоб направити людей на ці інші, більш всеосяжні форми маркетингу. Використовуйте помітні заголовки для залучення людей. Спеціальні пропозиції або гроші - відмінні способи залучити людей і привернути увагу. Подумайте, що приверне вашу увагу і застосуєте ті ж ідеї до вашого флаєра.

Враження з хорошим дизайном

Весь маркетинг представляє ваш бізнес, тому переконайтеся, що дизайн флаєра є професійним і чистим. Якщо вам не зручно створювати власні друковані листівки, зателефонуйте дизайнеру. Якщо ви задоволені своїми власними дизайнерськими навичками, але потребуєте ідеї, подивіться портфоліо на нашому сайті, щоб побачити нові ідеї, які ми застосовуємо для наших клієнтів.

Звичайний папір. Правильно?

Неправильно! Ми друкуємо листівки на широкому спектрі типів, розмірів і ваги паперу. A5 - наш найпопулярніший розмір, але ви можете замовити листівку від A7 до A3. Ви можете вибирати з матового, глянцевого або дизайнерського паперу вагою від 100 г/м до 350 г/м. Якщо ви хочете виділиться, ми можемо запропонувати різні варіанти листівок з крафт паперу. Ви також можете використовувати ламінацію з матовим або глянцевим ефектом.

Яскраві флаєри

Наші клієнти знають, що листівки дійсно працюють. Для цього, ми забезпечуємо друк кращої якості в короткий термін за найвигіднішими цінами. Наші цифрові друкарські машини виробляють найкращий друк з яскравими кольорами і зображеннями, тому ви можете бути впевнені, що ваші листівки виділяються з натовпу і створюють найкраще враження для вашого бізнесу.

Щоб почати роботу з друку листівок, просто відвідайте https://vpm.rv.ua або зв'яжіться з нашою командою експертів з питань друку вже сьогодні. Ми хочемо допомогти вам створити ефективні листівки, які дійсно допоможуть вашому бізнесу.