Ефективний друк листівок і запрошень

Вітальні листівки визнані одним з найефективніших інструментів, які будь-який маркетолог має в своєму арсеналі. Вітальні листівки призначені також і для особистої пошти, особливо як весільні запрошення. З огляду на хвилю попиту, варто розповісти про те, як ефективно використовувати листівки як маркетинговий інструмент і як особисте привітання. Тут ми постараємося дати вам кілька важливих порад по друку листівок і запрошень.

Матеріали для виготовлення листівок

Чим товщий папір для листівок, тим вони ефективніші. Але чи знаєте чому так відбувається? Ваші одержувачі відчують різницю, як тільки отримають пошту. Більш товстий і важкий матеріал для виготовлення листівок відчувається навіть через конверт і буде відкритий в першу чергу.

Листівки та запрошення без покриття також потрібні

Якщо ви хочете самостійно написати поздоровлення, не користуючись послугами цифрового друку, то варто вибрати листівки без ламінування. Якщо ж ви хочете надати вітальним листівкам або запрошеннями на весілля більш солідний вигляд, замовляйте одностороннє ламінування з лицьового боку, залишаючи тильну сторону без покриття, щоб було місце для записів.

Уникайте тонких шрифтів на листівках і запрошеннях

Такий текст менш помітний і гірше читається, а також надає більш приглушений вигляд вашим листівкам. Одержувачу буде важко прочитати вітальний текст. З цієї причини краще уникати надтонких шрифтів. Це особливо важливо, якщо текст знаходиться на темному тлі або на кольоровому зображенні.

Використовуйте тиснення фольгою

Вітальні листівки та весільні запрошення виглядають набагато ефектніше і презентабельніше, якщо ви виділите ключові моменти і заголовки за допомогою тиснення металічною фольгою. Ви можете виділити ініціали одержувача або дату проведення заходу золотими або срібними буквами.

Не забувайте про персоналізацію

Якщо ви робите масову розсилку вітальних листівок до свята, варто замовляти друк листівок з ім'ям одержувача. Набагато приємніше отримувати персональні поздоровлення, ніж загальні фрази. Цифровий друк листівок, який використовує VPM-Поліграф, дозволяє персоналізувати будь-яку кількість листівок, додаючи змінювані дані.

Висока якість друку листівок

Само собою зрозуміло, що якісна листівка або запрошення отримає значно більше відгуків. Це стосується і дизайну листівок. Добре спланований і сконструйований дизайн листівок і запрошень здатний викликати у одержувача тільки позитивні емоції.

Якщо вам потрібен друк листівок і запрошень або ви хочете купити листівки оптом, наша цифрова друкарня надасть вам найвищу якість друку і доступні ціни на виготовлення.