Ефективні поради по дизайну плакатів

Ефективні поради по дизайну плакатів від фахівців з цифрового друку

Використання служби цифрового друку для друку плакатів - неймовірно простий, ефективний і недорогий спосіб просування вашого бізнесу, продукту, сервісу або заходу.

Однак, плакати мають лише 3 секунди, для того, щоб справити враження і привернути увагу, тому ви повинні розробити дизайн правильно. Перш ніж відправляти свої плакати на друк, ознайомтеся з цими основними порадами та рекомендаціями. Переконайтеся, що ваші плакати надають максимальний вплив при передачі ваших ключових повідомлень.

Лаконічний і зрозумілий дизайн плакатів

Ми рекомендуємо використовувати прості, жирні шрифти, які можна легко читати, навіть на відстані. Найкраще уникати чогось химерного і курсивів, так текст буде важко прочитати перехожим.

З огляду на наш досвід у виготовленні плакатів, ми не радимо використовувати занадто багато тексту на плакаті - невеликий лаконічний текст легше засвоюється. Дотримуйтесь таких пропорцій - одна третина тексту, дві третини - зображення.

Привабливий дизайн плакатів

Ваш плакат повинен зацікавити показуючи, а не розповідаючи. Залежно від теми вашого плаката ви можете привернути увагу перехожих, використовуючи яскраві образи, стилізований дизайн, логотипи та сміливий заголовок.

Уникайте візуального «безладу» - важливо уникати переповнення занадто великою кількістю інформації на вашому плакаті. Замість цього, використовуйте те, що графічні дизайнери називають «білим простором» навколо ваших заголовків і зображень, що збільшить вплив обраного контенту вашого плаката.

Заклик до дії

Основна мета дизайну плакатів і цифрового друку плакатів - створити реакцію, тому дуже важливо, щоб ті, хто переглядав ваш плакат, чітко визначали, що їм потрібно робити (припускаючи, що вони зацікавлені в тому, що ви рекламуєте), тому в числі порад - конкретний «заклик до дії».

Цифровий друк плакатів і послуги з дизайну

У цифровій друкарні VPM-Поліграф ми пропонуємо послугу цифрового друку плакатів і команду професійних дизайнерів, які допоможуть створити дизайн плакатів. Якщо дизайн не ваш коник, варто звернутися за допомогою з боку професіоналів - вам просто потрібно мати базове технічне завдання для нас. Якщо сумніваєтеся, зателефонуйте нам, щоб обговорити ваш проект!

Друк плакатів A3 і A4 цифровим друком

Ви використовуєте нашу службу друку для ваших плакатів? Більше краще!

Само собою зрозуміло, що чим більше розмір ваших плакатів, тим більше уваги вони отримають. Ми пропонуємо цифровий друк плакатів на сучасному обладнанні формату A3 і A4. Спеціальні фарби, які ми використовуємо для друку плакатів, не вигоряють на сонці і не змиваються дощем.
Також наше обладнання дозволяє друкувати широкоформатні плакати розміром 300 х 1200 мм.

Швидкий друк плакатів

Ми пропонуємо широкий спектр послуг по цифровому друку плакатів для кожного проекту і бюджету, для тих, хто шукає високоякісний і швидкий друк.

Якщо ви хочете дізнатися більше про наші послуги дизайну або цифрового друку плакатів, залиште замовлення на сайті або зв'яжіться з нами по телефону.