Дизайн візитних карток

7 основних порад по розробці візитних карток

Поради по дизайну візитних карток

Більшість людей хочуть оригінальну візитку, що легко запам'ятати. Людям взагалі потрібна візитна картка, яка виділяється з натовпу. І як цього досягти, мова піде в цій статті.

Якщо ви хочете, щоб ваша візитна картка дійсно була такою, що запам'ятовується, є кілька правил, які потрібно пам'ятати.

1. Перше і найважливіше - простота в дизайні візитки

Чим більше інформації у вас розміщено на візитці, тим важче вона запам'ятовується. Безліч яскравих елементів відволікають увагу від контактів, а безліч контактів не дають можливість запам'ятати хоча б один.

2. Обмежте номери телефонів

Номери телефонів є одним із способів спрощення вашої візитної карти. Куди ви хочете, щоб ваш клієнт зателефонував вам? В головний офіс? Вашому секретарю або менеджеру? На ваш мобільний телефон? Чому б не направляти всі дзвінки в одне місце? Набагато простіше визначити, куди дзвонити, коли ви надаєте тільки один варіант. І як часто ви використовуєте свій факсимільний апарат? Далеко не всі з ваших клієнтів дійсно відправлять вам щось по факсу. Виключіть все непотрібне і залиште тільки основні контакти.

3. Ваша фізична адреса

Якщо ваш бізнес використовує особисте спілкування з клієнтами, то фізична адреса необхідна. Але якщо ви здійснюєте роботу в режимі онлайн, то немає необхідності розміщувати цю інформацію на візитній картці.

4. Соціальні мережі

Соціальні мережі створили абсолютно новий світ для спілкування з клієнтами. Надання людям інформації про те, на яких сайтах ви перебуваєте, може бути важливо, але подумайте про використання значка логотипу сайтів, а не про те, щоб писати повну назву. Це значно скоротить місце.

5. Логотип з високою роздільною здатністю

Продайте себе прямо з версією вашого логотипу з високою роздільною здатністю. Існують компанії, які, схоже, вирізали і вставили свій логотип зі сканованих аркушів, а потім намагалися використовувати його на своїх візитних картках. На жаль, це не призведе до успіху і не зробить вашу компанію професійною. Якщо у вас немає файлу з високою роздільною здатністю, подумайте про наймання графічного дизайнера для його відтворення. У більшості випадків це простий процес і буде набагато дешевше, ніж розробка нового з нуля.

6. Посміхайтеся!

Якщо ви хочете використовувати фотографію на своїй візитній картці, варто найняти професійного фотографа, щоб зробити її. Селфі відмінно підходять для Facebook, а не для вашої візитної картки. Поставте себе в кращому світлі з красивою фотографією, яка була взята з високою роздільною здатністю, кимось, хто знає, як змусити вас виглядати добре!

7. Перевірте шрифт тексту

Є мільйон «класних» шрифтів. Але при розробці візитної картки намагайтеся вибирати прості і стандартні шрифти. Їх легше читати. Вони повинні доповнювати ваш логотип. І переконайтеся, що шрифт достатнього розміру для читання. Маленький шрифт можливо виглядає краще, але не у всіх клієнтів «орлиний» зір.

Як і в будь-якому дизайні, зовнішній вигляд вашої візитної картки дуже особистий і суб'єктивний. Комусь подобається одне, іншому - абсолютно протилежне. І те, що працює для одного бізнесу, може не працювати для іншого. Отже, створюйте нейтральні візитки, які сподобаються всім. І якщо вам потрібна допомога, не бійтеся запитати. Дизайнери VPM-Поліграф готові допомогти вам!