Дизайн листівки і флаєра

Дизайн листівки і флаєра: як зробити це правильно?

Одна з проблем при створенні нової листівки або флаєра - це розробка дизайну рекламної листівки, дивлячись на порожню сторінку. Для того, щоб полегшити вам створення ефективної реклами на листівках і флаєрах, ми створили основний перелік необхідних елементів. Незважаючи на те, що існують унікальні ідеї по створенню дизайну флаєра, є основні принципи, які повинні враховуватися при розробці дизайну рекламних листівок і флаєрів.

Заголовок

Переконайтеся, що заголовок пояснює мету флаєра, короткий і лаконічний працює найкраще. Використовуйте помітні фрази, які звернуть увагу споживачів, наприклад: «Літній розпродаж», «Найбільш очікуваний фільм року», «Знижка 50%».

Підзаголовок

Замовляючи друк флаєра, підзаголовок вказувати необов'язково, але він дає трохи більше інформації про мету рекламної листівки.

Зміст

Цей розділ флаєра відрізняється великим текстом і зазвичай залежить від мети. Ви продаєте продукт? Чи надаєте послуги або консультації, проводите семінари або тренінги? Вкажіть це в основному розділі флаєра. Ми рекомендуємо зробити цей розділ максимально ясним. Нічого зайвого, тільки суть вашої пропозиції. Не намагайтеся втиснути дуже багато інформації, оскільки це може мати згубний ефект. Робіть текст ясним, коротким і точним.

Заклик до дії

Що ви хочете, щоб ваш одержувач зробив після прочитання листівки? У більшості випадків це буде відвідування веб-сайту або магазину. Важливо, щоб ви закликали вашого клієнта до дії. Використовуйте фрази, які чітко дають зрозуміти, що робити споживачеві.

Контакти

Не забувайте вказувати саме ті контакти, які потрібні споживачеві або клієнту для зв'язку з вами. Вкажіть адресу вашого магазину чи закладу, ваш веб-сайт або номер телефону, якщо ви віддаєте перевагу телефонному зв'язку.

Є ще багато пунктів, які можна включити в друкований флаєр або рекламну листівку, але це те, що повинно бути обов'язково.

Ви можете унікалізувати флаєри та листівки при друку, замовивши додаткову ламінацію, тиснення, перфорацію рекламної продукції. Такі прийоми зроблять їх більш помітними і яскравими для потенційних клієнтів.

Мета будь-якої рекламної листівки або флаєра - зробити вашу продукцію і бренд більш помітними, і друк рекламної продукції в VPM-Поліграф допоможе вам в цьому.