Друковані подарунки до Різдва: плануйте свій друк зараз

Друковані подарунки до Різдва: плануйте свій друк зараз

Можливо, ще занадто рано говорити про Різдво, але якщо у вас є якісь події, спеціальні акції або подарунки для клієнтів, то це найкращий час для друку!

Ваш різдвяний друкований календар допоможе вам переконатися, що ви не пропустите будь-які свята - і щоб випередити своїх конкурентів.

Ви можете подумати, що для підготовки до різдвяного друку потрібно дуже мало зробити, але подумайте ще раз! Якщо у вас є якісь з цих планів, то краще продовжувати читати ...

  • Різдвяні вечірки (внутрішні або для клієнтів);
  • Різдвяні акції;
  • Спеціальні події для запуску святкового продукту;
  • Нічний розпродаж;
  • Подарункові пакети для клієнтів;
  • Різдвяні листівки.

Давайте більш детально подивимося на типи друку, які вам можуть знадобитися в цьому сезоні.

Різдвяні акції

Купуйте два, одержуйте безкоштовно! Тридцять відсотків знижки до 20 грудня! Купуйте велику пляшку, отримайте цукерки безкоштовно!

Є так багато способів залучити клієнтів у ваш магазин на Різдво. Це час року, коли всі грунтуються на тому, щоб купувати сувеніри, завжди в пошуках найкращого подарунка для свекрухи або незвичайного подарунок для племінника.

Ви можете роздруковувати листівки, щоб роздати їх при покупці, щоб заохотити повторення продажів. Можливо, ви хочете надрукувати листівки, щоб роздати на вулиці поруч з вашим магазином. Ви навіть можете створити пластикові картки лояльності та запустити пропозицію "подвійна марка грудня". Якщо ви відчуваєте позитивний вплив Нового року, то чому б не поєднати ваші рекламні пропозиції для продажів в січні? Можливо, ви можете віддати пластикові карти, які містять ексклюзивну знижку в січні.

Запуск нового продукту

Це найкращий час року для запуску нового продукту. Кожен шукає подарунок, який ніхто вже не матиме під ялинкою крім вас.

Зробіть день відкритих дверей, надрукуйте буклети зі зразками продукції та запрошуйте до магазину за допомогою листівок. Ваш новий продукт буде летіти з полиць в найкоротші терміни!

Нічний розпродаж

Нічний розпродаж став регулярним явищем в містах по всій країні. Як правило, керівники операцій проводять засідання ради, координуючись з місцевими роздрібними торговцями, щоб магазини залишалися відкритими пізно пару ночей на тиждень. Це допомагає потягнути в магазин клієнтів, і ви можете максимально використати ці дні, пропонуючи додаткові послуги.

Сприяти нічному розпродажу будуть флаєри, листівки, буклети та брошури. Не забудьте замовити плакати у свої магазини, чи кафе, розташоване за куточком.

Подарункові пакети для клієнтів

Це час року, коли ви показуєте людям, скільки вони означають для вас. Без ваших клієнтів ваш бізнес не може існувати! Зробіть їм презент, упакований в паперовий подарунковий пакет, і ви побачите результат.

Свята - це також чудовий спосіб створити прихований довгостроковий маркетинг. Якщо ви включаєте в презент щось на кшталт індивідуального настінного календаря, ви можете надрукувати логотип та інформацію на кожній сторінці, щоб клієнти запам'ятали вас і згадували кожен день в наступному році!

Різдвяні листівки

Поздоровте ваших партнерів, клієнтів та співробітників. Надрукуйте свої власні різдвяні листівки, щоб включити дизайн, який відображає ваш бренд, а також да почуття подяки та тепло привітання отримувачу. Залежно від того, скільки у вас співробітників, ви можете надсилати повідомлення від вашого імені або, якщо ви хочемо особистого зв'язку, залиште місце порожнім і заповніть його самостійно.

Новорічні листівки - це також чудовий спосіб підтримувати зв'язок з клієнтами, а також повідомляти про те, що буде в магазині в 2018 році. Ви можете надсилати попередньо надруковані листівки або включати пластикову дисконтну картку з пропозицією, яку вони можуть використати наступного року.

Остаточне нагадування

Не забувайте забронювати своєчасне оформлення графічного дизайну в перших числах грудня - дизайнери будуть занадто зайняті, щоб задовольнити вас у пізньому повідомленні! Вам також потрібно буде забезпечити час, необхідний для перевірки дизайну, друку та доставки, тому краще готуватися до свят заздалегіть.