Друковані папки з логотипом

Подання інформації у фірмовій папці

Друковані папки з кишенею для документів і вашим логотипом на лицьовій стороні - відмінний спосіб підкреслити ваш професіоналізм і виділитися серед конкурентів без зайвих витрат. Таким способом ви можете показати вашим клієнтам, що серйозно ставитеся до ведення бізнесу і до індивідуальності вашого бренду.

Бізнес-папки з кишенею для документів

Додайте ваш логотип на лицьовій стороні папки, надрукуйте ваші контактні дані на розвороті або на кишені для документів. Це відмінна реклама, яка не вимагає зайвих зусиль. Ви просто вручаєте клієнту документи у вашій папці, і основна інформація про вас уже в руках ваших клієнтів. Для додаткового просування бізнесу, ви можете розмістити в кишеню вашу комерційну пропозицію, каталог продукції або рекламні буклети. А пластикова візитна картка справить незабутнє враження на ваших клієнтів.

З огляду на ваші потреби і формат друкованої продукції, яку ви хочете помістити в кишеню, ви можете підібрати індивідуальний розмір папки. Для стандартних документів вибирайте розмір А4, для невеликих каталогів - А5. Якщо ви плануєте помістити об'ємні каталоги, вибирайте папку з кишенею товщиною 5 мм.

Рекламні та презентаційні папки

Зробити вашу рекламну компанію більш успішною допоможуть друковані папки. Представте вашу компанію на професійному рівні із спеціально надрукованими рекламними папками, які ідеально підходять для бізнес-презентацій, конференцій, освітніх семінарів, виставок.

Такі папки не тільки привертають увагу, але і запам'ятовуються потенційними замовниками. Після презентації або конференції, коли ваші папки з інформацією потраплять в руки клієнтів, з більшою часткою ймовірності їх заберуть з собою. Привабливий і професійний зовнішній вигляд дасть вам перевагу перед конкурентами. Це незначна витрата фінансів, яка може дати високі результати.

VPM Поліграф пропонує друк фірмових папок в Україні. Ви з легкістю можете оформити замовлення на сайті або в телефонному режимі. Команда професіоналів допоможе створити друковані папки для вашої компанії, які зроблять внесок у розвиток вашого бізнесу і створять надійну підтримку бренду.