Друк весільних запрошень – стильний дизайн

Друк весільних запрошень – стильний дизайн

Завдяки нашій увазі до постачання цілого ряду весільних запрошень, ми зібрали наш дизайнерський та друкарський досвід, щоб допомогти створити вам розкішні друковані вироби на ретельно підібраних матеріалах.

Коли планується весілля, дрібниць не буває, а весільні запрошення – це перше, що бачать гості, навіть раніше самої нареченої. Щоб ваше свято пройшло на вищому рівні, варто поставитися до питання розробки та друку запрошень на весілля дуже серйозно. Існує безліч варіантів, які можна використати, розроблюючи дизайн весільних запрошень.

Види весільних запрошень

Друк запрошень на весілля – це перший етап підготовки до свята. До цього моменту, ви вже спланували місце проведення, обрали сукню та костюм, визначилися із загальною концепцією та стилем. Настав час розробки дизайну для весільних запрошень.

  • Весільні запрошення з крафт-паперу.

Якщо ви плануєте проведення свята в екологічному стилі або на лоні природи, то друк запрошень на весілля на крафт папері – ваш варіант. Ви можете обрати кольоровий чи чорно-білий цифровий друк, в залежності від ваших вподобань. Враховуючи зростаючу популярність цього матеріалу, ваші запрошення на весілля будуть виглядати сучасно та креативно водночас, а також допоможе природі.

  • Запрошення на весілля на дизайнерському папері.

Ми надаємо широкий вибір дизайнерського паперу, який підійде до стилю вашої вечірки. Красиві та незвичні структури передадуть яскраві тактильні відчуття, та створять незабутнє враження у гостей. Створіть святковий настрій ще до початку церемонії.

  • Запрошення з тисненням.

Тиснення металевою фольгою тексту запрошення підійде для вишуканого весілля. Срібний або золотий колір фольги створить розкіш та елегантність запрошення. А якщо до металевої фольги ще додати незвичний шрифт – і ваше весільне запрошення перетвориться на витвір мистецтва.

  • Запрошення нестандартної форми.

Весільні запрошення не мають бути суто прямокутними. Дайте волю фантазії, використовуйте згини та плавні лінії, а фігурна висічка допоможе це реалізувати.

Розкішні весільні запрошення

Весілля є ідеальною можливістю відкрити вашу внутрішню чарівність і насолодитися всіма можливостями друку, будь то креативним або сучасним класичним стилем. Наш асортимент весільних запрошень та технічних засобів дає вам можливість спробувати тиснення фольгою, глянцеве та матове ламінування, фігурну висічку, якісний кольоровий та чорно-білий друк - усе, що доступне для розкішного запрошення, яке вам найбільше підходить.