Друк широкоформатного плаката

Друк широкоформатного плаката: цифровий друк плакатів

До плакатів або постерів відноситься будь-яка друкована продукція, яка призначена для прикріплення до стіни, вікна або будь-якої іншої вертикальної поверхні. Метою плаката є залучення уваги та швидке передавання інформації.

Щоб підвищити ефективність, плакати мають бути великими за розміром, містити повідомлення, яке є простим та зручним для читання, і розташовуватися в зоні з високою видимістю.

Як випливає з назви, рекламні плакати спрямовані конкретно на споживачів. Таким чином, рекламні плакати використовують добре розміщений текст та кольорову графіку для створення обізнаності, стимулювання інтересу та заохочення дій.

Роздрібні магазини, ресторани, фірмові салони, лобі, торгові виставки, вікна, місця для проведення заходів, навчальні заклади та пункти купівлі - це приклади місць, де ви часто зустрічаєте рекламні плакати.

Друк широкоформатних плакатів

Багато плакатів занадто великі для друку в не стандартних розмірах для поліграфічних компаній. Ці великогабаритні проекти для плакатів вимагають спеціального виробничого обладнання, яке може друкувати більше, ніж звичайний розмір плакату.

Популярні розміри плакатів – А3 і А4. Але ми не обмежуємось стандартами. Щоб створити дійсно помітний великий плакат, ми використовуємо цифровий друк для виготовлення широкоформатних плакатів. Наше обладнання дозволяє виготовляти кольорові плакати розміром 1200 х 300 мм, а цифровий друк гарантує високу якість і чіткість зображення. Ще однією з основних переваг цифрового друку плакатів є тираж. Ви можете замовити виготовлення плакатів від 1 екземпляру за доступною ціною. Тим більше, що рекламні плакати мають широку сферу застосування.

Популярні теми для рекламних плакатів:

  • Створення нового бізнесу;
  • Рекомендація продукту чи послуг;
  • Реклама товару або спеціальна знижка;
  • Акційні пропозиції;
  • Підвищення поінформованості про бренд;
  • Оголошення майбутньої події.

Якщо вам потрібен друк плакатів на замовлення великих розмірів, зв'яжіться з цифровою друкарнею VPM-Поліграф. Ми друкуємо плакати від 1 екземпляру до великих тиражів в короткий термін. До речі, обов'язково повідомте нам, чи будуть ваші плакати використовувати на вулиці, щоб ми могли обговорити шляхи підвищення довговічності .