Друк плакатів недорого

Друк плакатів недорого – як це зробити?

Плакати використовуються для різних рекламних, освітніх та інформаційних цілей.

Створені для залучення уваги, плакати ідеально підходять для швидкого передавання інформації тим, хто проходить або збирається в безпосередній близькості.

Як цифрова друкарня, VPM-Поліграф розповість про способи друку плакатів недорого. Може бути, у вас також є проект плаката і ви шукаєте шляхи для зниження вартості.

Ось наші рекомендації

1) Виберіть стандартний розмір

За своєю природою плакати мають відносно великий розмір. Але найкраща ціна буде досягнута якщо ви оберете стандартний розмір, тому дизайн ваших плакатів повинен відповідати цим розмірам. Наприклад, досягнути друку плакатів недорого можливо, якщо ви можете спроектувати розмір плаката відповідно до популярних розмірів цифрового друку. Виготовлення плакатів А3 і А4, буде набагато економічнішим, ніж створення широкоформатних плакатів.

2) Використовуйте звичайний папір

Обирайте папір для плакатів, який пропонує наша типографія, а не той, що потрібно спеціально замовляти. Ми пропонуємо типи паперу товщиною до 350 г/м2, тому вам буде з чого вибрати. Оптимальний варіант – 150 – 200 г/м2. Якщо ви оберете меншу товщину, вийде дешевше, але плакат швидше попсується, якщо більше – то отримаєте більшу вартість.

3) Друк у стандартному CMYK

Щоб надрукувати плакат недорого, створюючи свій макет, розробіть його для друку в CMYK (4-кольоровий процес). Оскільки це найпоширеніший спосіб кольорового друку, він також є найбільш рентабельним. Уникайте використання кольорів PMS, металевих фарб, плямових покриттів, та аналогічних аксесуарів, які потребують надмірних витрат.

4) Обмежте плакати до використання в приміщенні

Плакати для приміщень можна створювати за допомогою стандартних типів паперу та чорнил, які є надзвичайно економічними. І навпаки, зовнішні плакати вимагають використання вологостійких паперу та чорнил, що суттєво підвищить вартість проекту.

5) Переконайтеся, що остаточний дизайн підготовлений до друку

Завжди перегляньте свої файли та ілюстрації, щоб переконатися, що вони настроєні правильно. Якщо у вас виникли запитання, краще порадьтесь з нашим менеджером перед поданням файлів. Враховуйте, що виправлення не тільки викликають затримки друку, вони можуть збільшити вартість проекту.

6) Замовляйте плакати в паперовій упаковці, а не в тубах

Доставка плакатів в коробці або в папері набагато більш економічний варіант упаковки. Розміщення плакатів у тубуси дуже трудомістке і, отже, буде коштувати дорожче.

Щоб обговорити варіанти друку плакатів для вашого наступного проекту, надішліть нам повідомлення. До речі, якщо ваш плакат вимагає ламінування, будь ласка, зверніть увагу, що ми пропонуємо недорогі варіанти ламінованого друку плакатів. Ми з нетерпінням чекаємо ваш наступний друк плакатів!

Печать плакатов недорого - как это сделать?