Друк на різографі в м. Рівне

Друк на різографі – один із основних напрямків нашої діяльності з якої ми розпочинали. Сьогодні різограф - це не лише популярний, а й досить актуальний спосіб друку, який дозволяє тиражувати друковану продукцію.

Зупинимося більш детальніше про принцип роботи різографа. Він представляє собою друкарську машину з трафаретним методом друку. На сканер різографа кладеться оригінал макет зображення після чого сканується та виготовляється форма з «майстер-плівки» та наноситься на друкуючий циліндр. Різографічний друк досить часто використовують як копіювальну машину. Практично, це розмноження готової друкованої продукції. Різограф необхідний у тому разі, якщо є потреба у великій кількості копій одного і того ж документу або друкованої продукції. Різограф, яким ми користуємося на виробництві, друкує 120 копій за хвилину. Тому, у разі, якщо необхідно отримати якісне зображення на усіх примірниках, варто скористатися послугами різографії.

Друк виконується на папері формату А3 та ріжеться на готову продукцію. Папір використовується тільки офісний та газетний. Перевага різографії у наступному: оперативності, високій продуктивності, якості друку та економічності, оскільки витрати мінімальні, а також відбиткі віддруковані на різографі є стійкими до води. Досить часто на різографі друкують бланки, листівки, афіші і т.п. Цифрова електроніка сучасного типу та трафаретний друк об'єднані в сучасній різографії, практично, це її досягнення.

Наша друкарня пропонує скористайтеся послугою та замовити друк на різографі в м. Рівне.