Друк на пластику

5 речей, які ви повинні знати про друк на пластику

Пластик - відмінний матеріал для друку. Це міцний матеріал, який надає друкованій продукції сучасний, оригінальний вид. Крім того, продукція, надрукована на пластику, може бути розміщена практично в будь-якому місці, тому що вона відмінно справляється з негативним впливом погодних умов.

Пластик є хорошим вибором для створення унікальних друкованих матеріалів, які неможливо надрукувати на папері або картоні. Є деякі категорії поліграфічної продукції, яка друкується виключно на ПВХ - це пластикові карти, пластикові таблички і вивіски, пластикове меню, пластикові візитки та бейджі. Проте, друк на пластику вимагає уваги до деяких деталей. Саме тому ми рекомендуємо ретельно вибирати поліграфію, яка зможе надати кращий варіант друку на пластику, уточнить всі деталі замовлення і врахує ваші особисті переваги. Саме такий підхід до клієнтів використовує VPM Поліграф.

Ось 5 речей, які ви можете не знати про друк на пластику:

Цифровий друк на пластику

Пластикова друкована продукція - унікальний і досить складний в обробці матеріал. Є кілька типів цифрового друку на пластику. Друк, який відбувається безпосередньо на самому пластику. Такий тип друку дозволяє наносити зображення і текст прямо на продукцію. Таким методом друкуються пластикові карти, візитки і бейджики. Використовується пластик, товщиною 0,76 мм (до 1 мм), в залежності від продукції та побажання клієнта. Другий тип цифрового друку на пластику - друк на плівці (оракал) з подальшою накаткою на пластик. Такий метод використовується для виготовлення табличок, вивісок та іншої поліграфічної продукції, яка має товщину 3 мм.

Підбір обладнання для друку на пластику

Не всі принтери можуть друкувати на пластику. Тому, якщо ви бажаєте замовити друк на пластику, варто переконається у відповідності обладнання. VPM Поліграф має спеціалізоване обладнання для друку на пластику і подальшої обробки друкованої продукції. Наприклад, пластикові карти проходять вирубку після друку, після чого і набувають звичний нам вид. Також, якщо ви хочете надати нестандартну форму продукції з пластика, ми можемо забезпечити її досконалий вигляд.

Призначення друку

Це дуже важливо. Ви вибрали пластик через його довговічність і стійкість до різних ситуацій - високі та низькі температури або вологе середовище. Тому не забудьте подумати про те, де ви збираєтеся відображати друковану версію, а потім визначте найбільш підходящі матеріали, які слід використовувати для проекту. Наприклад, для зовнішніх вивісок потрібні спеціальні фарби, стійкі до вицвітання, так що вони можуть знаходиться довше при прямому сонячному світлі. Обов'язково вказуйте і уточнюйте ці деталі при оформленні замовлення, і ви отримаєте саме те, що вам потрібно.

Витратні матеріали

Кожен тип продукції, яка друкується на пластику, розрахована на певну сферу використання. Для вивісок і табличок необхідний товстий пластик і, можливо, підсвічування. Якщо ви плануєте виготовлення пластикової вивіски, яка буде використовуватися на вулиці і вдень і вночі, підсвічування - необхідний компонент. Для створення табличок із пластику типу «Куточок споживача» бажано використовувати комбінацію двох видів пластику. Кольоровий щільний пластик для основної частини і прозорий, більш тонкий для кишень, щоб споживач бачив, що знаходиться всередині.

Додаткові функції

Звичайний друк на пластику вже нікого не здивує. Тому існує безліч додаткових послуг, які допоможуть зробити ваш продукт унікальним. Ви можете заламінувати пластик глянсовою, матовою або напівматовою плівкою для поліпшення зовнішнього вигляду і для збільшення довговічності. Для створення додаткового декору, вибирайте тиснення фольгою. Ви можете виконати тиснення практично будь-якого елементу своєї продукції, наприклад, логотипу або назви компанії, що прекрасно підкреслить статусність продукції. Для пластикових карт актуально ембосування - видавлювання номера карти. Цифри після ембосування можуть бути покриті фольгою і виділені кольором. Додаткові ступені захисту для пластикових карт, також відносяться до післядрукарських опцій:

  • Нанесення штрих-коду (хоча, він може наноситься і під час друку);
  • Нанесення магнітної смуги;
  • Використання смуги для підпису;
  • Голограма;
  • QR - код.

Всі ці додаткові функції дозволять унікалізувати вашу друковану продукцію на пластику.

Щоб виготовлення і друк продукції на пластику пройшло швидко і якісно, ​​а на виході вийшов готовий продукт, який відповідає вашим очікуванням, звертайтеся до професіоналів своєї справи. VPM Поліграф виконає друк на пластику швидко і якісно, ​​і ви гарантовано отримаєте найкращий результат з мінімальними витратами.