Друк на чашках: кружка з фотографією

Друк на чашках: кружка з фотографією

Потягування гарячого, смачного напою - ідеальний спосіб зігрітися в холодний зимовий день. Ці моменти стають ще більш особливими, коли ваша кружка нагадує щасливі моменти вашого життя або відображає обличчя близьких людей. VPM-Поліграф дозволяє вам створювати власну кружку з фотографією і вашим дизайном.

Який найкращий спосіб плекати ваші найтепліші спогади, ніж тримати їх в руці? В якості подарунка або для себе, кружка з фотографією обов'язково створює посмішку з кожним ковтком.

Безліч варіантів

Є багато варіантів зображень, які ви можете нанести на чашку. Улюблена фотографія, креативний малюнок, текстове зображення - все залежить від ваших уподобань. Хочете, щоб ваша кружка вирізнялася? Виберіть свій улюблений колір чашки. Хочете проявити творчий підхід до свого дизайну? Виберіть веселу тему або створіть свій власний колаж.

Якщо вам потрібна допомога у створенні дизайну кружки, наші фахівці вам допоможуть розробити вашу індивідуальну кружку!

Просте проектування

Стильні кружки з фотографією - це унікальний спосіб відображати ваші улюблені фотографії, які відмінно виглядають в кухонній шафі. Існує безліч варіантів дизайну для кружки з фотографією. Ви можете створити колаж, або нанести одне зображення на всю чашку. Ви можете замовити друк на чашці тексту або нанести просто красиву картинку. Вам доступний великий вибір яскравих кольорів.

Прекрасний подарунок

Керамічні кружки з фотографією стануть відмінним подарунком друзям, близьким, колегам або діловим клієнтам. Такий подарунок буде унікальним та індивідуальним. Згадайте, що любить людина, якій ви даруєте кружки з фотографією: займатися велоспортом, пухнастих котиків або прогулянки на природі? Все це можна нанести на кружку за короткий час у нас в цифровій друкарні VPM-Поліграф.

Відмінним подарунком близькій людині стануть парні кружки з фотографією. Ви можете замовити дві однакові кружки або дві однотипні з тематичним дизайном. Порадуйте і здивуєте свою другу половинку, маму, тата, брата або сестру.

Зробіть щоденне чаювання яскравим і креативним разом з чашками від VPM-Поліграф!