Друк меню з ламінуванням

Меню з ламінуванням - практична альтернатива складеним меню

Практичною альтернативою складених меню для ресторанів є створення меню у вигляді буклету на спіралі, причому кожна сторінка інкапсулюється в товстий пластиковий ламінат. Меню відкривається і закривається дуже легко і буде лежати ідеально рівно ... плюс воно повністю захищене від плям і вологи.

Традиційно меню ресторану включає одне або кілька складань для створення декількох панелей або сторінок інформації. Незалежно від того, чи використовуєте ви подвійну, трикратну або інші типи складання, вони допомагають розділити вибір продуктів та напоїв на короткі і логічні розділи.

Крім подання безлічі варіантів в логічному форматі, меню ресторану має витримувати часте використання, а також бути стійким до плям і розливів. Щоб додати довговічність і захист, багато ресторанів вважають за краще ламінувати меню в міцний пластиковий ламінат.

Що означає ламінування меню?

Ламінування друкованого меню означає, що воно повністю закрито пластиковим ламінатом. Це ламінування меню з повністю запечатаними краями - меню затиснуте між двома частинами прозорої пластикової плівки, які проходять за край друкованого меню. Це дозволяє двом листам ламінованої плівки з'єднуватися один з одним по всьому периметру, таким чином повністю закриваючи друковане меню в пластику. Це допоможе уникнути потрапляння вологи і забруднень на друковану паперову підкладку.

Використання ламінованого меню

Будь-яке складене меню можна легко переробити в ламіноване у вигляді брошури з кільцями. Панелі, створені лініями згину, просто стають сторінками в брошурі. Кожна сторінка меню ламінується і зшивається між з собою за допомогою кілець, заклепок або пружини.

Секрет підтримки цілісності ламінування полягає в тому, щоб розширити ламінат з запечатаним краєм. Таким чином, отвори для зшивання пробиті так, що вони проникають тільки в ламінат, а не в паперову основу. Це створює бар'єр захисного ламінату.

Переваги ламінованого меню

Нижче наведені переваги створення ламінованого меню у вигляді брошури замість використання складеного меню:

  • Можна використовувати більш товстий ламінат, що забезпечує підвищений захист;
  • Меню буде розташовуватися ідеально, як у відкритому, так і в закритому положенні;
  • Меню можна створювати практично з будь-якою шириною, висотою або кількістю сторінок;
  • Збільшується довговічність меню;
  • Ламінування робить меню повністю захищеним від плям і вологи;
  • Ламінація, використовувана в меню, може мати глянсове або матове покриття, також кути можна округляти або залишити гострими;
  • Багатосторінковий дизайн ламінованого меню особливо добре підходить для ресторанів, які пропонують широкий вибір продуктів та напоїв.

Замовляйте ламінацію та виготовлення меню онлайн на VPM-Поліграф за найвигіднішими цінами прямо зараз, залишивши заявку на сайті.