Друк книг: 5 порад щодо оформлення обкладинки

Друк книг: 5 порад щодо оформлення обкладинки

Книги в м'якій обкладинці - один з найпопулярніших стилів книг. Цей стиль палітурки пропонує дуже професійний зовнішній вигляд за відносно низьку ціну. Крім того, невеликі тиражі книг в м'якій палітурці можуть бути виготовлені досить швидко, використовуючи цифровий друк.

Каталоги, керівництва, довідники, керівництва по роботі, книги, біографії, романи і журнали - всього лише деякі приклади поліграфічної продукції в м'якій обкладинці.

Яким би не було призначення для вашої книги, нижче наведено п'ять порад брошурування книг в м'яку обкладинку.

1. Визначте ширину торця

Ви не зможете завершити оформлення обкладинки своєї книги, поки не дізнаєтеся ширину торця.

Ширина торця визначається двома речами:

  • кількістю сторінок в книзі;
  • товщиною паперу, який використовується для створення сторінок.

Щоб забезпечити точність, завжди найкраще дізнатися ширину торця безпосередньо в друкарні. Отже, як тільки ви визначили остаточну кількість сторінок, виберіть тип паперу. Потім, коли ви визначите тип паперу і його товщину, ваша друкарня зможе точно розрахувати, якої товщини буде торець на обкладинці книги.

2) Не ставте компоненти обкладинки окремо

Майте на увазі, що обкладинка книги в м'якій палітурці створюється з одного аркуша паперу, який обтікає блок сторінок.

Таким чином, обкладинка для тильної сторони, торця і лицьової сторони повинні бути викладені відповідно ... як один лист.

Якщо ваша обкладинка книги також буде друкуватися на внутрішній стороні, макет внутрішньої частини буде повністю протилежним зовнішній обкладинці.

3) Зверніть увагу на положення будь-якого тексту на торці

Друк інформації на торці книги, наприклад, назва, дозволяє легко визначити книгу, вертикально вона знаходиться на полиці або знаходиться горизонтально в стеці. Якщо торець вашої книги в м'якій обкладинці буде містити надрукований текст, переконайтеся, що друк орієнтований в напрямку, який легко читати. Друкувати текст вертикально або горизонтально - це питання особистого вибору, насправді не існує стандарту.

До речі, якщо торець книги в м'якій обкладинці дуже вузький, він може не надати достатньо місця для друкованого тексту ... або, принаймні, надрукованого тексту, який досить великий, щоб його можна було прочитати. В такому випадку краще відмовитися від будь-якого тексту на торці.

4) Встановіть мітки для обрізки

Маркери обрізки є наборами коротких тонких ліній, розташованих у всіх чотирьох кутах макета твору, для вказівки, де папір потрібно обрізати після друку. Коли ваша друкарня отримує обкладинку, вона зазвичай друкується на папері, яка більше від необхідного кінцевого розміру. Потім, використовуючи мітки обрізки в якості керівництва, папір обрізається до його кінцевого розміру.

5) Залиште краї обкладинки порожніми

Після того, як обкладинка і сторінки книги в м'якій обкладинці з'єднані з торцем термоклеем, інші три сторони книги обрізаються, щоб отримати рівні краї. Насправді, чіткі краї є відмінною рисою брошурування в м'яку обкладинку. Саме тому важливо залишити краї без друку, щоб він не був обрізаний згодом.

Дотримуйтесь наших порад, створюючи обкладинку книги в м'якій палітурці, або зверніться до наших дизайнерів. Команда професійних дизайнерів розробить унікальний макет обкладинки для вашої книги, який буде виглядати ідеально.