Друк каталогів

Все, що вам потрібно знати про друк каталогів

Не секрет, що каталоги можуть бути дуже ефективними способами продавати речі своїм клієнтам - все, що мається на увазі під словом «речі».

Якщо ви є власником бізнесу і шукаєте хороший спосіб просування своєї пропозиції, спробуйте використати каталог продукції. Це дуже ефективний маркетинговий інструмент, і якщо ви не є великою компанією, яка повинна переправляти моделі у віддалені місця для фотосесій, то це відносно недорого.

Велика проблема полягає в тому, як створювати переконливі каталоги, які продають. Це питання, яке часто задають клієнти, і це зрозуміло, тому що дизайн і макет вашого каталогу безпосередньо впливають на ваші продажі.

Ця інструкція призначена для ознайомлення з основами друку каталогів.

Визначення каталогу буде відрізнятися в залежності від того, кого ви питаєте, тому що деякі можуть назвати його каталог, інші можуть називати брошурою.

Однак, каталог являє собою повний асортимент продуктів або послуг, які пропонує бізнес, часто в систематичному порядку, в комплекті з зображеннями і описами.

Для ясності також корисно відзначити, що він відрізняється від брошури в тому сенсі, що брошура містить інформацію про компанію зі згадуванням кількох відібраних продуктів або послуг.

Проектування і друк вашого каталогу

Добре спроектований каталог - це розумний макет, якісні зображення, чудовий дизайн і організація, яка допомагає ознайомитися з продукцією.

Це будівельні блоки хорошого каталогу, які іноді можуть визначатися галуззю, в якій ви перебуваєте, кожна з яких відрізняється від іншої.

Наприклад, розташування каталогу ювелірного магазину буде відрізнятися від каталогу одягу або предметів медичного призначення.

Якщо ваша цільова аудиторія включає молодь, каталог повинен сильно відрізнятися від того, що призначене для літніх клієнтів. Якщо ви налаштуєте таргетинг на кілька аудиторій, то може бути гарною ідеєю зробити кілька проектів в різних стилях.

Після того як ви з'ясували всі деталі перед друком каталогів і впевнені, що ваш цифровий макет готовий до друку, залишається тільки надрукувати каталог.

Для розробки дизайну каталогу, добре вибрати фахівця, який зробить індивідуальний макет саме для вашої компанії.

Якщо вам потрібна якісний друк каталогів, звертайтеся в цифрову друкарню VPM-Поліграф, і ви залишитеся задоволені результатом.