Друк календарів на 2021 рік

Друк календарів на 2021 рік

Друк календарів проводиться в нашій друкарні з моменту її заснування. За допомогою сучасного обладнання ми забезпечуємо клієнтам яскраві, барвисті, інформативні, зручні у використанні друковані вироби.

Які бувають календарі

  • Квартальний календар. На одному розвороті розміщені відразу 3 місяці. Є варіанти квартальних календарів з 1 місяцем.
  • Перекидний календар. Найпопулярніший формат календаря-книжки. Може бути настінним і настільним. Сторінки перекидаються за допомогою пружинного блоку. Оформлення часто буває тематичним.
  • Кишеньковий календар. Мініатюрний двосторонній календар, де на одній стороні надруковано зображення, а на іншій - безпосередньо календар у вигляді таблиці.
  • Плакатний календар. Має вигляд плаката з яскравим, іноді рекламним, зображенням. Частина площі плаката займає календар.
  • Настільні варіанти календарів. «Будиночки», «пірамідки», «перекидні».
  • Нестандартні календарі. Будь-які розміри і форма. Можливе тиснення і вирубка.

Чому календар - це хороша реклама?

Календар повсюдно використовується і як дешевий засіб реклами. На відміну від постерів, флаєрів він не викидається після отримання, а використовується тривалий час. Розмістивши корисну інформацію, барвисто оформивши сторінки, можна забезпечити позитивне сприйняття власної продукції і послуг з боку партнерів і потенційних клієнтів протягом усього календарного року.

Цифрова друкарня VPM-Поліграф пропонує друк календарів будь-якого типу: настінні, настільні, перекидні або ж «календар-будиночок». Зображення також може бути будь-яким: ви можете розмістити логотип своєї компанії, просто красиві зображення або навіть замовити друк календарів з фото.

Зверніться до нас по телефону 0800 33 51 57 або за допомогою зворотнього дзвінка на сайті за детальною консультацією про можливості виробництва.

Замовляючи на нашому сайті друк календарів, ви підберете для себе будь-який вид і формат, крім того вас порадують дуже цікаві дизайнерські розробки. Той елемент, який ви замовите, буде мати високу якість друку, а також сприйматися як індивідуальна і унікальна річ за рахунок свого формату та дизайну. Наші послуги можуть дозволити собі всі бажаючі, адже в компанії пропонуються на вибір настільні, кишенькові, квартальні та настінні календарі.

Крім прямого призначення, даний виріб можна вважати подарунковим, саме тому всі моделі у нас відповідають високим вимогам естетичного сприйняття і якості. Наші співробітники знають технологію виготовлення канцелярії, а тому, в її якості можна не сумніватися.