Друк фотографій на кружках

Кружки з яскравими зображеннями і написами дуже популярні у різних категорій замовників. Високий попит на цей вид продукції пояснюється доступністю ціни і привабливістю дизайну. Кружка, виконана на замовлення, стане приємним подарунком для близької людини, колеги, друга. Такі вироби мають презентабельний вигляд, тому підприємства і організації використовують їх в якості рекламних сувенірів. У статті ми розповімо, як здійснюється друк фотографій на кружках.

Для яких цілей замовляють друк фотографій на кружках

Кружка з фотографією, яскравим зображенням або красивим написом - оригінальний пам'ятний подарунок до будь-якого урочистої події.

Друк фотографій на кружках дозволяє звичайний предмет перетворити на оригінальний подарунок для члена сім'ї, дитини, друга, колеги.

Дитина зрадіє цікавому подарунку, прикрашеному його фотографією, і з задоволенням буде пити корисні соки і компоти з такої чудової кружки.

Кружка з фотографією

Кружки з професійної символікою або логотипом компанії - це хороший подарунок співробітникам підприємства з нагоди пам'ятної дати.

Друк фотографій на кружках дозволяє розширити коло застосування сувенірної продукції. При проведенні промоакцій і PR-кампаній, розіграші невеликих призів від фірми часто в якості рекламних сувенірів дарують кружки. Приємний і потрібний презент люди сприймають з радістю, так як всі люблять маленькі сюрпризи і подарунки. Такий маркетинговий прийом дозволяє сформувати позитивний імідж компанії і надати заходу атмосферу свята.

Зображення для друку на кружках створюється на комп'ютері. Для цього використовується будь-яка графічна програма. На чашку за бажанням замовника можна нанести фотографію, власний малюнок, фотоколаж, напис, логотип. Якщо виникнуть труднощі з вибором принта, готові шаблони на різну тематику можна знайти в мережі Інтернет.

Друк фотографій на кружках дозволяє реалізувати найрізноманітніші ідеї. Популярні чашки з зображеннями на православну тематику. Такі сувенірні вироби послужать хорошим подарунком до різних християнських свят: Великодня, Різдва, Водохреща та ін.

Друк фотографій на кружках має багато переваг:

  • висока ефективність реклами і просування;
  • помірна ціна;
  • оригінальність і креативність;
  • великий попит на вироби;
  • довговічність зображення;
  • яскравість і інтенсивність колірної гами;
  • можливість вибирати метод друку.

Тож обирайте зовнішній вигляд кружки, або замовляйте дизайн у нас, а про друк на кружках подбаємо ми.