Цифровий та різографічний друк книг

Друк книг: різограф або цифровий друк

Ваша книга вже написана, ви кілька разів її перевірили і вже готові її надрукувати? Що ж, саме час задуматися про метод друку. Адже від зовнішнього вигляду вашої книги залежить її популярність. Якщо ви виберете неякісний друк, то інформація, яку ви хочете донести до читача, може залишитися непоміченою. Яскрава обкладинка, яка відповідає змісту книги, висока якість друку і вдала назва - запорука того, що вашу книгу прочитають.

Коли справа доходить до методу друку, у вас є вибір між різографічним і цифровим друком. Обидва методи друку мають свої плюси і мінуси. Ми зібрали ряд основних відмінностей, які впливають на якість і ціну надрукованої книги, щоб допомогти вам визначитися з вибором.

Кольоровий або чорно-білий друк

Якщо ваша книга має багато зображеннь, то краще друкувати її в кольорі. Але є тип спеціальних ілюстрацій, який підходить для чорно-білого друку. Якщо ж ви хочете передати додаткову інформацію читачеві за допомогою зображення, то вони повинні бути кольоровими. Якщо кількість картинок незначна, то можна надрукувати їх окремо і вставити кілька сторінок в кольорі окремо. Але варто враховувати той факт, що кольоровий друк збільшує вартість вашого проекту. Це означає, що повністю кольоровий друк доречний для дитячих книг, книг з рецептами, путівників та інших видань з великою кількістю зображень.
Після того, як ви визначилися з кольоровим або чорно-білим друком, прийшов час вибрати між цифровим та різографічним друком книг.

Цифровий або різографічний друк книг

Основні відмінності між цими двома видами друку - це витрати на друк, кількість примірників і якість друкованої продукції.

Якщо вам потрібен друк книги з великою кількістю зображень, на щільному папері і в невеликій кількості - варто вибрати цифровий друк. Цифровий друк книг більш вигідний при випуску невеликих тиражів, так як не вимагає витрат з додрукарської підготовки. Також якість цифрового друку істотно краще. Але при друку великої кількості примірників, ціна досить висока. Варто враховувати цей фактор при випуску книг, і, якщо вам потрібен більш економічний варіант, варто задуматися про друк книг на різографі.

Різографічний друк книг поступається в якості цифровому друку. Але при цьому у такого методу є також свої переваги. Якщо вам потрібен друк книг великими тиражами, то вартість друку на різографі дешевше. Тим більше, що ви можете надрукувати книгу на більш тонкому папері - на офісній і газетній, що додатково знизить вартість замовлення. Кольоровий друк книг можливий і на різографі, але цифровий варіант буде більш яскравим і чітким. Варто згадати, що друк невеликих тиражів краще здійснювати на цифровому принтері, так як різографічний друк передбачає витрати з додрукарської підготовки, які виправдовуються при середніх і великих тиражах.

При друку книг варто оцінити основні фактори, які впливають на вартість і якість готової продукції. Фахівці VPM Поліграф допоможуть зробити правильний вибір. Ви отримаєте найкращий варіант за прийнятну ціну.