Цифровий друк у Рівному

Час для цифрового друку

Наша цифрова друкарня VPM Поліграф забезпечує всі технологічні можливості цифрового друку. Чудова якість друкованої продукції в дуже короткі терміни - це вже реальність.

Все наше друкарське обладнання відповідає найвищим технологічним стандартам і вимогам. VPM Поліграф орієнтується на майбутнє, тому ми забезпечуємо вас технологіями, які підходять для повноцінного застосування в комерційному, творчому та пакувальному друку.

Які переваги цифрового друку?

У VPM Поліграф ми постійно розробляємо нові шляхи вирішення всіх питань, що стосуються якісного цифрового друку.

В останні роки все більше і більше людей звертаються до цифрового друку через очевидні переваги цього методу, які, як правило, перевершують інші форми друку. У порівнянні з іншими методами, цифровий друк забезпечує високу якість і порівняно невелику вартість.

Ось основні переваги цифрового друку в VPM Поліграф.

Економічність

Коли справа доходить до друку великих форматів невеликими тиражами, вартість цифрового друку, як правило, нижче, ніж традиційних методів. З більшістю інших методів, таких як офсетний друк або різографія, існує довга підготовка зображення за допомогою плівки або пластини з фотохімікатами, що вимагають додаткової плати за установку друкованих форм. Крім того, цифровий друк дозволяє друкувати від одного примірника, що відмінно підійде для невеликих тиражів.

Легко вносити зміни

Цифровий друк дозволяє вносити зміни і маніпуляції з друкованою продукцією, навіть в процесі друку. Якщо зразок надруковано, і зображення не задовольняє вас, воно може бути змінене з мінімальними зусиллями. Цифрові дані легко зберігати і оновлювати, тому конструкції можуть мати різні відхилення між кожною партією друку, за вашим бажанням.

Точність друку

З іншими видами друку, як різографія або офсетний друк, завжди є ймовірність розбіжностей між кожною копією. За допомогою цифрового друку, відбитки є точними і послідовними. Це пов'язано з тим, що зображення зберігається в цифровому вигляді, а не обробляється, усуваючи людську помилку.

Різноманітність кольорів і матеріалів

Сучасні цифрові принтери з різними фарбами дозволяють друкувати в будь-якому кольорі. Ви можете надрукувати свою продукцію практично на будь-якому матеріалі: картон, пластик, дизайнерський папір, глянцевий, крейдяний, самоклеючий папір або плівка - цифровий друк дозволяє отримати продукт, який потрібен саме вам.

Швидкість друку

На відміну від інших методів друку, де є велика настройка і підготовка, цифровий друк є швидким і точним. Тут немає додрукарської стадії між цифровим файлом і остаточної печаткою, що значно прискорює процес.

Персоніфікація даних

За допомогою цифрового друку можна виготовляти будь-які персональні дані - від штрих-коду на пластиковій картці до скрейч-покриття. При бажанні замовника можна додати і додаткові методи захисту даних, такі як: ембосування і голограму.

Друковану продукцію, після закінчення робіт, можна ламінувати, виконувати тиснення фольгою, робити перфорацію, брошурування, а також висічку і порізку.

Завдяки VPM Поліграф і цифровому друкові, ви отримуєте готову друковану продукцію в найкоротші терміни, при цьому з мінімальними витратами.