Цифровий друк - підтримка інтернет-бізнесу

Цифровий друк - підтримка інтернет-бізнесу

Цифровий друк для бізнесу та онлайн-матеріали не є взаємовиключними. Фактично, більшість інтернет-компаній як і раніше використовують цифрові друковані ЗМІ для розвитку свого бізнесу. Якщо ви цього не зробите, ви можете втратити набагато більш широку клієнтську базу і підвищити впізнаваність бренду.

Простіше кажучи, більше продажів!

Навіть якщо ви робите більше для розвитку бізнесу в інтернеті, ви збільшите свій прибуток за допомогою каталогів, зовнішньої реклами, листівок або навіть ваучерів. У той час як багато людей можуть замовляти онлайн, вони часто переглядають друковані каталоги або брошури в першу чергу або відвідуючи ваш сайт, раніше бачили рекламний листок або плакат, що рекламує ваш продукт або бізнес.

Сила спільної роботи

Використання служб цифрового друку для підтримки вашого бізнесу в інтернеті підвищує ваші доходи. Інтернет-компанії знають про це, і саме тому вони все ще друкують каталоги, дозволяючи покупцям переглядати їх на дозвіллі, відзначаючи предмети, перш ніж замовляти в інтернеті. Цифрова друкарня VPM-Поліграф використовує додатки для смартфонів, щоб покупці могли взаємодіяти, переглядаючи друковану продукцію в будь-який час.

Якщо ви віддаєте перевагу невеликому формату, ви можете роздрукувати просту брошуру, в якій викладаються деякі популярні предмети або представлений короткий огляд ваших продуктів. Навіть листівка в рамках рекламної кампанії підвищить поінформованість про вашу компанію і приверне інтерес. Ви навіть можете включити заклик до дії, спеціальну пропозицію або ваучер.

Друкована продукція і соціальні мережі

Ваш бренд, який використовується як для соціальних, так і для друкованих ЗМІ, призведе до того, що користувачі будуть помічати вас в кожному випадку. Послідовний підхід до маркетингу для обох сторін буде сприяти зростанню вашої клієнтської бази. Хоча варто врахувати, що споживачі старше 40 років віддають перевагу фізичним носіям, а молоді люди частіше використовують онлайн-методи, але не дотримуються виключно одного типу.

Заклики до дії у вашій торговій і ділової друку також будуть стимулювати діяльність в соціальних мережах. Незалежно від того, чи використовуєте хештеги для заохочення участі в ваших твіттер-ланцюжках або запрошуєте людей поставити позначку «подобається» вашій сторінці на Facebook для пропозицій та інформації, існує величезна кількість способів просування ваших соціальних мереж за допомогою цифрового друку.

Довіра до друкованої продукції

Цифровий друк підвищує довіру до вас і вашого бізнесу. Постійно демонструючи свій логотип або компанію, ви говорите, що серйозно ставитеся до того, що ви робите, що вашому бізнесу можна довіряти. Споживачі, які використовують онлайн-платформи, дізнаються ваш бренд і на інших носіях.

Є безліч способів друкованої реклами:

  • Банери і плакати;
  • Брошури та каталоги;
  • Листівки та флаєри;
  • Журнали та інформаційні бюлетені.

Використання послуг цифрового друку для підтримки вашого онлайн-бізнесу робить вас більш доступним для споживачів і потенційних клієнтів. Дізнайтеся ще більше ідей про те, як ви можете працювати з цифровим друком від VPM-Поліграф, для розширення бізнесу і збільшення продажів, або зв'яжіться з нами для отримання довідки та поради сьогодні. Ми завжди раді допомогти!