Цікаві приклади використання наклейок

Наклейки - це чудовий, універсальний та доступний рекламний інструмент. Для них є сотні застосувань, але якщо ви намагаєтесь знайти цікаві способи використання наклейок, ви прийшли в потрібне місце. Ми зібрали приклади того, як ви можете використовувати наклейки у вашому маркетингу.

Генеральний брендинг

Наклейки можна розміщувати скрізь, на будь-якому місці та надавати будь-кому. Це чудова ідея вкладати кошти в фірмові наклейки, щоб персоналізувати цілий ряд предметів, від конвертів до подарункових пакетів на виставці.

Різнобарвні приклади фірмових наклейок, є простими та ефективними універсальними маркетинговими інструментами.

Наклейки на підтримку добродійності

Якщо ви підтримуєте благодійність або самі збираєте кошти, наклейки - це чудовий спосіб спілкуватися з людьми та заохотити пожертви. Якщо у вас є декілька учасників, вони також є чудовим способом показати, що людина вже пожертвувала - так що їх більше не запитує ваш колега!

Ви також можете використовувати благодійні наклейки на своїх продуктах, щоб показати, що ви пожертвували відсотки доходів на обрану благодійність.

Стікери або сценарії проходження подій

Якщо ви використовуєте фестиваль продуктів харчування або музичний концерт, наклейки - чудовий спосіб показати, що хтось заплатив за вхід. Наклейку набагато складніше дублювати або передати комусь іншому у шахрайстві з квитками!

Наклейки також є економічно ефективним способом охоплення кількох дат або місць. Якщо ви використовуєте наклейку з матовим покриттям та допускаєте порожнє місце, яке може бути штамповано з точною датою, ви отримаєте вигоду від економічного друку, та зможете використовувати його для кількох подій.

Наклейки на конверти та листи

Простий, але вражаючий і економічно ефективний спосіб маркування будь-яких конвертів, які ви надсилаєте, наклейкою. Можна навіть вибрати різноманітні фірмові наклейки залежно від типу листа, який ви надсилаєте!

Прикрасити посилки

Ви навіть можете йти на крок далі та прикрасити посилки не просто простою герметичною наклейкою. Це чудовий спосіб представити сезонне відчуття своєї комунікації або рекламувати свою останню пропозицію.

Пам'ятайте, що ваша посилка бачиться безліччю людей перед тим, як її забере одержувач, так що будьте винахідливі!

Наклейки на упаковку

Якщо ви створюєте власну продукцію, наклейки - це фантастичний спосіб показати, що це домашнє виробництво, або перелічити інгредієнти. Ви можете використовувати наклейки для створення рентабельного брендингу.

Наклейки планувальника

Якщо ваша компанія використовує фірмові блокноти або ви хочете запропонувати своїм клієнтам зручний календар, подумайте також про те, щоб включити наклейки. Ряд конструкцій допоможе висвітлити важливі дати та події, і це чудовий спосіб заохотити людей регулярно взаємодіяти з вашими календарями, відмічаючи на них наклейками важливі дати.

Безкоштовні подарунки для клієнтів

Наклейки - це дійсно недорогий маркетинговий інструмент, то чому б не скористатись цими перевагами та використовувати їх, щоб віддати своїм клієнтам?

Тепер у вас є широкий спектр використання для вашого наступного замовлення наклейок!