Час замовляти календарі на 2022 рік

Будь-які види календарів 2022 на замовлення

  • Розробка дизайну календарів по техзавданню.
  • Друк календарів будь-якого формату від 10 прим.
  • Виготовлення календарів від 1 дня з готового макету.
  • Різні види обробки і скріплення.
  • Доставка по Рівному та по Україні.

 У друкарні VPM-Поліграф ви можете замовити всі види календарів:

  1. Кишенькові календарі

Друк кишенькових календарів є поширеним і економічним способом реклами.

  1. Настільні календарі

Перекидний настільний календар з оригінальним дизайном і нестандартним оформленням - рекламний продукт, який знайде застосування на офісному столі вашого клієнта або ділового партнера. Економічна ціна на друк календаря 2022 в Рівному при використанні технологічного цифрового або офсетного друку, робить цей вид реклами доступним для замовників.

  1. Календарі квартальні

Вигідний варіант календарної продукції. Ви отримуєте рекламний постер і календарну сітку на 3 місяці на одному розвороті. Листи кріпляться на металеву пружину, є пересувний курсор в комплекті.

  1. Календарі настінні

Календар складається з 13 аркушів - титульного аркуша і 12 місяців. Ви можете вибрати зручний формат - А3, А4. Кожен місяць містить місце для реклами - ви можете компонувати рекламу на свій смак.

Друк календарів 2022 в фірмовому стилі за індивідуальним дизайном

В офісі будь-якої компанії необхідний атрибут - календар, необхідний для ведення щоденних справ і реалізації намічених планів.

Тому, календар з оригінальним професійним дизайном з якісних матеріалів, служить представницьким сувеніром, корпоративним подарунком. Він допомагає посилити імідж компанії, бізнесу або продукту і ненав'язливо нагадує в потрібний момент.

У нашій друкарні Ви можете оперативно замовити календарі з будь-якого вподобаного вам матеріалу: кишенькові, перекидні, настільні, настінні, квартальні. Використання сучасного високотехнологічного обладнання, понад два десятки видів післядрукарської обробки дає можливість отримати оригінальний виріб у відповідній ціновій категорії.

Календарі 2022 з вашим логотипом в Рівному

Наша друкарня спеціалізується на нанесенні логотипів на календарі або будь-яку іншу продукцію. Брендована друкована продукція і всілякі вироби, оформлені в вашому фірмовому стилі є ефективним рекламним інструментом і відмінним корпоративним сувеніром. Такі подарунки вручають клієнтам і партнерам до свят або просто при їх черговому зверненні до вашої компанії. Це приємний знак уваги, який простимулює їх продовжувати співпрацю з вами.

Володіючи широким спектром обладнання для нанесення логотипу на різні матеріали, ми пропонуємо вам виготовлення від 1 екземпляра.

Замовити календар на 2022 рік

Ви все ще не вирішили, чи будете ви замовляти календарі своїм партнерам по бізнесу? Зателефонуйте нам, і ми зробимо вам пропозицію, виходячи з вашого бюджету. Ви можете самостійно вибрати тип паперу, спосіб постпечатной обробки для декору та захисту листів (або відмовитися від додаткового оформлення з метою економії). Цифровий спосіб друку дозволить зробити кілька індивідуальних календарів, а офсетний гарантує виробництво практично будь-якого тиражу, в тому числі великого, для масової рекламної роздачі, розсилки всім клієнтам.

Що робити, коли немає дизайну?

У нашій друкарні завжди з радістю запропонують розробити дизайн календарів 2022. Зателефонуйте нам або залиште заявку на розробку дизайну. Ми реалізуємо проекти будь-якої складності, наші роботи дивіться в Портфоліо.