Безконтактні пластикові картки

Плюси і мінуси безконтактних пластикових карт

З цієї статті ви дізнаєтеся про переваги і недоліки безконтактних пластикових карт, а також про метод їх роботи, так як ці карти набирають популярність з кожним днем.

У міру зростання технологій пластикові карти замінюють звичні грошові купюри. В даний час ми помічаємо пластикову карту в руках кожної людини. Виробниче обладнання VPM Поліграф дозволяє створювати все більш вдосконалені пластикові карти, які можуть працювати безконтактно.

Як працюють безконтактні пластикові карти

При використанні безконтактних карт не потрібно протирати карту в пристрої для зчитування. Досить просто розмістити карту поруч з пристроєм зчитування. Таким чином, між картою і машиною не потрібно ніякого фізичного контакту. Безконтактні картки виглядають майже так само, як і звичайні пластикові картки, за винятком наявності на них невеликого чіпа. Ці карти працюють з технологією радіочастотної ідентифікації (RFID), заснованої на технології ближнього зв'язку (NFC), для встановлення з'єднання. Оскільки карта працює на слабкій радіохвилі, вона повинна перебувати в межах від трьох до десяти сантиметрів від пристрою для здійснення платежу. Для деяких карт необхідно ввести квитанцію про оплату.

Переваги безконтактних банківських карт

  • Безконтактні картки працюють з подвоєною швидкістю в порівнянні зі звичайними пластиковими картами.
  • Вам не потрібно віддавати картку продавцеві, щоб здійснити платіж, що дозволяє виключити шахрайські транзакції.
  • Карта завжди знаходиться в полі зору, поки ви робите платежі.
  • Вам не потрібно виймати карту з гаманця при оплаті. Ви можемо докласти гаманець з безконтактною пластиковою карткою біля терміналу для завершення транзакції.
  • Технологію NFC можна пов'язати з додатками для мобільних телефонів, і не носити безконтактну пластикову карту взагалі. Досить провести телефоном біля приладів для зчитування карт, щоб здійснити оплату.

Безконтактні пластикові карти значно полегшують роботу продавцям. Такі карти підвищують операційну ефективність, гарантують низькі витрати на обслуговування і усувають основні проблеми, що виникають при роботі з готівкою.

Недоліки безконтактних пластикових карт

  • Допустимий ліміт для PIN-коду і транзакції з меншою кількістю підписів встановлюється RBI, тому вас можуть попросити ввести PIN-код або поставити підпис на квитанції кожен раз, коли перевищується ця допустима межа.
  • Коли дві або більше пластикові карти знаходяться поруч з машиною PoS, може виникнути плутанина, і торговельні операції можуть бути виконані невірними платежами.
  • Машини PoS можуть не виявити карту, якщо на ній відбулося невелике ушкодження чіпа через неправильне поводження.

Як ми можемо забезпечити безпеку з нашого боку

Для додаткового захисту карти від механічних пошкоджень можна заламінувати її, щоб чіп, що знаходиться всередині карти, не міг бути пошкоджений. Не діставайте безконтактну пластикову карту і не кладіть в безпосередній близькості від терміналу, якщо ви не робите платіж.