4 причини, щоб замовити візитки

4 причини, щоб замовити візитки

Ви розмовляєте зі своїм клієнтом на конференції. Все йде добре: вони зацікавлені в вашому бізнесі, сміються над вашими жартами і не дивляться на свій телефон. Потім настає момент обміну візитними картками ... і у вас її немає.

Ця ситуація є передумовою того, що друк візитних карток настільки необхідний. Є чотири основні причини щоб замовити візитки прямо зараз.

1. Один шаблон для всієї компанії

Коли у вас кілька відділів, замовлення візитних карток може бути досить складним. Хтось із бухгалтерії замовляє шаблон, який повинна використовувати команда продаж. Дизайнери думають, що їм дозволено створювати свою власну візитку і закінчується це чимось абсолютно неефективним.

У VPM-Поліграф є велика кількість шаблонів, які підійдуть для вашого бізнесу. Ви можете замовити візитку, яка сподобається всім і збереже корпоративний дизайн.

2. Працюйте онлайн

При великій кількості роботи, і безперервному потоку клієнтів виділити час на те, щоб знайти підходящу поліграфію важко.

В нашій цифровій друкарні ви можете замовити візитки онлайн, не виходячи з офісу. Ви просто говорите, що хочете побачити на вашій візитці, а ми втілюємо це в життя. Креативний дизайн, пластикові візитки, прозорі візитки, візитки з ламінуванням, візитки з тисненням фольгою - це все ви можете замовити онлайн.

3. Робіть із запасом

Ваші співробітники їдуть на конференцію, семінар або виставку? Вам знадобиться багато візиток, щоб не упустить жодного потенційного клієнта. Замовляйте візитки з запасом, щоб не потрапити в незручне становище.

Замовити візитки великим тиражем - розумний маркетинговий хід, який дозволить вам заощадити. Чим більше тираж візиток - тим менше вартість за одну одиницю. Замовляйте візитки оптом, щоб отримати максимальну вигоду.

4. Виділяйтеся з натовпу

Професійний якісний дизайн зробить вашу візитку працюючою. Замовляйте візитки з розробкою дизайну, і наші фахівці зроблять дизайн, який підійде саме вам. Ми враховуємо ваші побажання і концептуальний дизайн компанії, аналізуємо конкурентів і специфіку бізнесу.