Виробниче підприємтво “VPM Поліграф” пропонує виготовлення брошур

Виробниче підприємтво “VPM Поліграф” пропонує виготовлення брошур на сучасному друкарському обладнанні.

Брошура - неперіодичне книжкове видання обсягом від 6 до 48 сторінок в обкладинці. Вона має вигляд зброшурованих і скріплених між собою друкованих аркушів.  

Актуальність брошури в якості рекламного носія обумовлена тим, що вона набагато більш інформативна, ніж постер або листівка. Брошура використовується в якості презентації послуг або товарів компанії. В ній знаходиться декілька скріплених яскравих сторінок. Кожна сторінка присвячена одному або декільком продуктів, розповідати про історію та досягнення підприємства.

Висока ефективність брошури досягається в процесі отримання її потенційним клієнтом. Будучи зацікавленим в освітлюваному питанні, людина має змогу  детально ознайомитися з інформацією у брошурі і отримати найбільш повне уявлення про компанію і продукт, який вона пропонує. Таким чином, потенційний клієнт перетворюється на реального покупця.

Щоб брошура виглядала привабливо і виконувала свою основну функцію, вона повинна бути надрукована на якісному папері, бути яскравою, красивою, інформативною.

 Брошури друкуються на офсетному папері, крейдованому матовому або глянсовому папері. Для великих тиражів застосовується офсетний друк, для невеликих - цифровий друк.

Фахівці виробничого підприємства “VPM Поліграф” допоможуть підібрати оптимальний дизайн, враховуючи наповнення брошури. Завдяки сучасному обладнанню брошури, надруковані нашою друкарнею, є найвищої якості!