Виробниче підприємтво “VPM Поліграф” продовжує динамічно розвиватися крок за кроком

Виробниче підприємтво “VPM Поліграф” займається виготовленням поліграфічної продукції та друком пластикових карток, є провідною компанією на Рівненській області та усій Західній Україні. На ринку поліграфічних послуг “VPM ПОЛІГРАФ” динамічно розвивається з 2006 року.

Крок за кроком “VPM Поліграф” занурюється у вир поліграфічних «пристрастей». Для когось можливо на перший погляд це легка і швидка справа, однак робота такого характеру потребує щоденної кропіткої праці.

Виробниче підприємтво “VPM Поліграф” займається наступними категоріями друку на власному обладнанні:

  • цифровий друк (кольоровий та чорнобілий);
  • виготовлення пластикових карток;
  • ризографія;
  • постполіграфія.

Розглянемо ці категорії більш детальніше:

Цифровий друк на “VPM Поліграф” предбачає лазерне роздрукування макету в кольорі або чорнобілим. Мова йде про кінцевий вихід продукції. Такий друк досить оперативний. Він продиктований сьогоденням. Якісно, швидко, популярно. Витримуємо будь-яку гаму кольорів. Нам байдуже як розташований Ваш текст, оскільки ми зможемо втілити Ваш проект у життя. Технологія цифрового друку гарно забезпечує виконання будь-яких завдань. Суть цієї технології – перенесення фарби на папір прямо з цифрового джерела.

Для нашого підприємства гарне оформлення друкованої продукції принципово. Таким чином, можна роздрукувати буклети, листівки, плакати, афіши, брошури, меню, конверти, візитки та будь-яку іншу задумку. Тобто, ваша ідея – наша реалізація, а разом у нас гарний робочий проект.

Ми друкуємо на всьому. Це і самокопір, картон хром-ерзац, офсетний та крейдований папер, дизайнерський картон, конверти і т. ін. Якість друку досить гарна.

Термін друку найкоротший. Наші клієнти завжди задоволені якістю наданих нами послуг. Для постійних клієнтів існує система знижок. Ціна на цифровий друк оптимальна, демократична.