Виготовлення пластикових карток

Наступний вектор розвитку виробничого підприємтва “VPM Поліграф” – виготовлення пластикових карток. Ми пропонуємо пластикові картки різного характеру: дисконтні картки, картки лояльності, клубні та страхові картки, розрахункові пластикові картки, ідентифікаційні  картки  (бейжді, посвідчення), рекламно-інформаційні картки та інші їх різновиди. Усі вони є носіями певної інформації.

 • Дисконтні
  Дисконтні картки найбільш поширеніші з усіх різновидів карток. Вони практично є у кожній фірмі. Власники таких карток є учасниками дисконтної системи, що зазвичай функціонує у рамках лише однієї фірми. Дисконтна картка здатна визначити пільги та знижки користувачам мережі різноманітних підприємств. .
 • Рекламні
  Рекламні карти досить активно використовують в обігу різними компаніями. Основне їх призначення – залучити нових клієнтів. Такі пластикові картки використовують з метою локальних рекламних акцій.
 • Клубні
  Клубні картки є способом ідентифікації постійних членів ресторану, медичного центру, пансіонату, клубу, читацькі клубні картки. Їх власники мають можливість користуватися різними пільгами. Клубна картка призначена для постійного клієнта. На ній зазначено лімітований кредит, необхідний для проплати послуг даного клубу, ресторану, казино. 
 • Страхові карти

Страхові компанії пропонують картки страхового призначення для своїх клієнтів. Це певні пластикові поліси, які в подальшому можна використати в різних автоматизованих системах обслуговування. Вони є простим посвідченням, необхідним для отримання страхових послуг.

 • Ідентифікаційні картки – це бейджі, візитні картки, тобто,  «пластиковий документ», який засвідчує особистість співробітника будь-якого підприємства.
 • Карти на папері  представляють собою ламінований картон. Про них прийнято говорити, що це самий економний вид карток. На них прийнято наносити номери.

Декілька слів щодо виробництва пластикових карт. Цей процес складається з двох наступних частин:

 • виготовлення заготовки, тобто, пластику. Далі на нього наносять загальний для усіх карток поліграфічний малюнок, залишають місце для фото, а а також для індивідуальних данних;
 • наступний етап – персоналізація. Це  нанесення персональної інформації власника.

“VPM ПОЛІГРАФ”   дотримується комплексного підходу у процесі виготовлення пластикових карток, тобто, займається розробкою макету при необхідності, а також створює базу даних до готової продукції.

Підхід до кожного замовлення індивідуальний, друк пластикових карток на сучасному устаткуванні з  оптимальною якістю. Щодо термінів виконання замовлення, вони завжди узгоджуються, так само як і обговорюється технологія виготовлення. Параметри друку пластикових карток зазвичай узгоджуються з ціновою політикою “VPM ПОЛІГРАФ”.

Виробниче підприємство “VPM Поліграф” пропонує досить високу якість поліграфічної продукції, оскільки у справі приймають участь професіонали. Процес виготовлення досить короткотривалий, щодо якості – вона відмінна.

Головна мета “VPM Поліграф” - створити для своїх партнерів максимум зручностей. Ми завжди раді кожному клієнту.