“VPM ПОЛІГРАФ” пропонує виготовлення поліграфічної продукції за допомогою якісного обладнання

Ще один вектор нашої діяльності - постполіграфія. Це подальша обробка виготовленої поліграфічної продукції за допомогою якісного обладнання.

Пропонуємо сучасну після друкарську обробку: підбір листа, біговку, тиснення, традиційну тверду палітурку, палітурку на пластикову або металеву пружину, дротошвейку, ламінування. 

Наше обладнання:

Різак – настільна модель різака з механічним притиском паперу і механічним різанням стопи. За один раз розрізається близько 400 аркушів паперу. При цьому зріз завжди виходить рівним і листи при різьбленні не зміщуються відносно один одного. Наш різак міцний і точний, тому продукція після обробки має рівний, акуратний зріз. Відсутній нерівний або зміщений щодо малюнка зріз, що гарантує якість і привабливий вигляд друкованої продукції.

Ламінатор призначений для ламінування друкованої продукції, а також фотографій з використанням спеціальної плівки. Максимальний формат оброблюваних документів – А3 і товщиною 3 мм ламінується за 25 секунд. Має декілька режимів температури і швидкості ламінування. Чудово фольгирує  документи. Ламінування не лише істотно збільшує зносостійкість друкованої продукції, але і збільшує контрастність і насиченість фарб і надає виробу привабливий вигляд.

Брошюровальне обладнання призначене для скріплення віддрукованих аркушів в книгу, журнал, буклет, брошуру та іншу поліграфічну продукцію.

Фальцювальне обладнання. З його допомогою видрукувані аркуші з дотриманням правильного розташування сторінок складаються в зошит, для подальшого виробництва книг, брошур, журналів і т. д. Якісне фальцювання гарантує правильну послідовність сторінок, точність розташування згинів, щільність виробу, відсутність складок, зморшок і ушкоджень матеріалу.

Нарізувачі візиток. Швидко і якісно наріжемо тираж візитних карток, надавши їм необхідну форму. Візитки повинні мати акуратну і привабливу форму, для того, щоб вигідно представити свого власника, і ми Вам у цьому радо допоможемо.