Різографія від “VPM ПОЛІГРАФ”

Ще один вид нашої діяльності – різографія. Це засіб друку, який дозволяє тиражувати друковану продукцію. Сьогодні це популярно, актуально та досить зручно. У разі, якщо необхідно отримати якісне зображення на усіх примірниках, варто скористатися послугами різографії.

Різограф - друкарська машинка з трафаретним методом друку. Його досить часто використовують як копіювальну машину. Сам принцип роботи заключається у розмноженні готової друкованої продукції. Різограф необхідний також у тому разі, якщо є потреба у великій кількості копій одного і того ж документу або друкованої продукції. адже перевага різографії у наступному: оперативність, висока продуктивність,  якість друку та економічність, оскільки витрати мінімальні.

Щодо тиражування друкованої продукції за допомогою різографа можна використовувати папір різних форматів – А3 та А4, оскільки ці формати не лише широко застосовуються, а й найбільш затребувані.

 Різограф, яким ми користуємося на виробництві, пропонує 120 копій за хвилину, тобто потужний. На практиці зустрічаються такі, що пропонують 60 листочків за хвилину.

На документі, що виконаний на нашому різографі, відсутні брудні потоки,  напівтони, темні смуги по краях паперу. Друк досить якісний, оскільки кожен символ промальований відмінно. Кінцева продукція максимально чітка.

Досить часто на різографі друкують листівки та рекламні наклейки. Ми друкуємо на різному патері, в тому числі і газетному. Наші клієнти завжди вдоволені якістю віддрукованої нами продукції та вигідними ціновими пропозиціями, та зручним способом оплати.

Цифрова електроніка сучасного типу та трафаретний друк об'єднані в сучасній  різографії, практично, це її досягнення. Скористайтеся цією послугою з метою швидкого та якісного друку, яку пропонує наше підприємство.